Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mikor kezdek el...

Szerintetek mikor kezdek el fejlődni? 12 éves vagyok. A mellem olyan mint a fiúké, pedig az osztályomban már van aki B-s melltartót hord. A Menstrum nm jött még meg, sehol egy fejlődést jelző patti, a bőröm elég fakó, sok anyajegyem van.

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor kezdek el fejlődni? Olyan rossz így, és tudom hogy nem ezzel kéne foglalkoznom, de az osztályomban csak egy ugyanilyen lány van, úgy csúfolják hogy csontváz meg anorexiás ( nagyon vékony vagyok, de rengeteget eszek!) Valami baj van, későn érő tipus vagyok?

2014. febr. 6. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj. Van akinek 16 évesen jön meg. Ha majd akkor sem, elmész szépen nődokihoz, de addig nem kell aggódnod. A melled meg majd nő, vannak kis mellű nők, és ez nem gáz.
2014. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Inkább szerencsés típus vagy. 11 éves korom óta, azaz lassan 14 éve szívok a hülye menstruációval, minden hónapban 5 napig görcsölök, hányingerem van, mozdulni alig bírok. Pattanásaim "csak" kb. 12-19 éves koromig voltak, a melleim is egész kamaszkoromban fájtak, amíg nőttek, most meg rohadt idegesítőek, mert nem lehet olyan melltartót kapni, ami ne lenne kényelmetlen, ha meg lógva hagyom, az ronda. Tényleg erre vágysz? :)
2014. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs veled, igen csak későn érő típus vagy... hogy mikor kezdesz el fejlődni ezt sajnos nem tudom előre megmondani, mert ez mindenkinél más... annak, hogy nem menstruálsz, csak örülj! folyamatosan folyik belőled a vér, átázol, görcsöl a hasad, hidd el a legkisebb mértékben sem kellemes!!! (akik ezzel dicsekednek is hidd el utálják, csak menőzni akarnak, mert azt hiszik ettől lesznek ők nagylányok.. pedig dehogy!) az, hogy lesz-e pattanásod, nah annak is örülj, hogy nincs :))) és nem is biztos hogy lesz, nekem talán ha 2-szer jött ki 1 db az államon (pedig már 38 éves vagyok:) ) akik csúfolódnak emiatt, ők nagyon buták... hisz senki nem tehet arról mikor kezd el nőiesedni, vagy épp milyen a testalkata alapból (persze ne legyen anorexiás, meg nasizás miatt túlsúlyos) egyszer még irigyelni fognak téged azért, hogy bármit bármennyit megeszel nem hízol!!! és ezt komolyan mondom!!! szóval ne csüggedj... minden rendben veled :) a többiekkel meg ne foglalkozz...
2014. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azokkal akik csúfolnak, mert őket lehetne csúfolni, hogy annyi eszük sincs, hogy olyan dolog miatt nem lehet senkit piszkálni, amiről nem tehet. Márpedig senki nem tehet arról, hogy milyen ütemben fejlődik! Egy korábban fejlődő lány sem ér semmivel sem többet annál, mint aki később fejlődik!
2014. febr. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Nagyobb a valószínűsége, hogy 13-14 évesen jön meg, tekintve, hogy hófehér vagy. De ez nem hogy nem baj, kifejezetten jó. Neizgulj, majdpár év múlva még el is hízhatsz akár ha nem vigyázol, használd ki, hogy most még sokat ehetsz.

Ha fel akarod kelteni a fiúk figyelmét öltözz csinosan, divatosan, ahogy a huszon évesek, ezzel is kitűnsz majd a tömegből.Legyél magabiztos akkor majd nem csúfolnak. Attól ne félj, hogy még nem jött meg, majd meg jön, nem baj az ha később jön, annál tovább maradsz fiatal.

2014. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt remélem nem gondolod komolyan, hogy egy 12 éves GYEREK úgy öltözzön, mint a huszonéves NŐK. Körbe is röhögnék őt a többiek. De igazad van, ki fog tűnni legalább, csak nem biztos, hogy örülni fog neki.
2014. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt az öltözős tippet én sem ajánlanám.

17 éves korig teljesen normális ha esetleg nem jönne meg.

Majd a melled is nőni fog amikor eljön az ideje.

A barnabőrü, fekete lányok hamarabb kezdenek érni, viszont sokkal hamarabb is öregszenek.

2014. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nyugi, nincs semmi bajod. Én 14 éves vagyok és még semmi jele a menstrációnak. Én is elég vékony vagyok. A melleim pedig elég kicsik, még melltartót sem hordok. Szerintem majd neked is érkezika "Piros Mikulás" a kellő időben. Nem kell izgulj ez miatt! :)
2014. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ne izélj már!!! én mindj 14 vok a mellem kb 2 cm én nincs menstrum ja és én olyan későn érő vok hogy még szőröm sincs (jó ez elég gázos de anyum is ilyen volt) és én nem csinálok belőle problémát de ám ne aggódj
2014. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj van még időd. Nekem még mindig nincs nagy mellem sőt még csak sport melltartót hordok mert nincs szükség másra mert szinte csak akkora mint egy ducibb fiúé, de szép formájú legalább:) (szinkron úszok ezért nem nőnek nagyon)

Én szeretem hogy nem nagyok, így felvehetek mély dekoltázsú blúzt stb. írj nyugodtan ha kérdésed van :) 14/l

2014. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!