Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szeretitek, ha szoptatha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek, ha szoptathatjátok a lányt? Szeretitek ráhúzni a fejüket?

Figyelt kérdés

2018. febr. 17. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de csak annyira ameddig nem zavarja a lányt.
2018. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Szoptatni? Azt az anyuka szokta és a kis babát amikor a tejet issza.


Azért a SZOPATÁST MEG A SZOPTATÁST NE keverjük már össze,mert ki*****ott gáz és undorító

2018. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2018. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Imádok szopatni. Ráfogok a két copfra vagy a fejre és keményen megdugom a száját, torkát.
2018. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Némelyik férfi egyed akár szoptathatná is a csajokat, akkor lógós melleik vannak :D de amire te gondolsz azt fentebb is írták szopatás. És igen szeretem, ha a partner igényli én jól megdugom a száját, de ha nem akkor nem erőltetem.
2018. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem igénylem, ha csinálja valaki nem zavar. Viszont a nyalást szeretem.
2018. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3%
Én hollandkemencézni szeretek vele.
2018. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Vadnak lenni kicsit de kicsit mikor csak húzod a fejét csak húzod s mondja: nem kapok levegőt,, de te csak húzod golyóig s legszívesebben még a zacsit is betaposnád a szàjába. Hmmm de szép is.A végén mikor azt hitted durva voltál,meg megszólal a lány:ez gyakrabban kell csinálnunk mert annyira bejött.Istenem
2018. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Ha élvezi a nő, úgy csinálom. Hajba markolva, elém térdeltetve szopatom, mint egy igazi kis kurrvát. :)
2018. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen,de a fejráhuzást nem szoktam. Tiszteletbe tartom a másik akaratát. Pedig jó lenne. De ez evidens. Miért kérdezed? Hány éves vagy?
2018. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!