Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak to szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak to szeretitek hogy ha a lány könnyezik?

Figyelt kérdés

Szeretitek ha a lány könnyezik, potyognak a könnyei orális szex közben?

Azt tudom h szeretik a férfiak ha a lány a szemükbe néz, de azt is izgatónak tálaljátok ha könnyezik?

Kort írnátok kérlek?

Köszönöm



2018. febr. 16. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát orális szex közben elképzelni nem tudnék demotiválóbb dolgot, mint, hogy könnyezve csinálja. Viszont miközben keményen dugom és az orrgazmusoktól már kicsordul pár csepp könnye, na annál meg kevés izgatóbbat tudnék...
2018. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Számodra miért demotiviáló? Ha pl mélytorkozik es emiatt könnyes lesz a szeme. Egyáltalán nem tartod izgatónak,
2018. febr. 16. 10:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy rossz neki, azért könnyezik. Ezért meglepődnék.

Ha tudom, hogy ez az élvezet jele, tolnám.


40/F

2018. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom attól könnyezik, hogy majd össze hányja magát annyira ingerli a torkát a pélóm, ami cseppet sem lehet kellemes, főleg, hogy már könnyezik is. Szóval nem. Nekem egyáltalán nem jön be az ilyesmi. Ha tudja lazán lekapni torokra, akkor tegye én nem bánom, de mondjuk jelenlegi szexpartnerem úgy jó a feléig tudja bekapni, ettől még ugyanolyan jó a dolog és biztos nem fogom ledugni a torkán, hogy könnyezzen, ha addig kényelmes/élvezetes neki.
2018. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem izgató írj 😉
2018. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hurrá! Van még remény, hogy léteznek normális szexuális kultúrával rendelkező férfiak. Köszi 4-es :-)
2018. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es. Mintha a saját szexpartneremet hallanám. :D Neki sem izgató csak abban az esetben, ha a lány örömmel csinálja, nem pedig megfelelési kényszerből.

34

2018. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Sirató szűz.
2018. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. És azt sem, ha fuldoklik meg öklendezik.
2018. febr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!