Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnál egy szexmániás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál egy szexmániás barátnőhöz? Teher lenne vagy imádnád?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Most azt gondolom hogy imádnám, aztán ha lenne kitudja :D
2018. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Elsőre imádnám... de 2-3 hónap után talán már elkezdene teher lenni.
2018. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha gyakrabban akarná, mint én, akkor biztosan teher lenne. Szeretem a pizzát, de ha minden nap azt kellene ennem (akár többször is), hamar megutálnám. Szóval elég, ha csak 2-3 naponta szexmániás, akkor viszont mindent belead... :)
2018. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg teher lenne.
2018. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Taushi ***** válasza:
87%
Amíg ki bírja az ember elégíteni, addig nincs is jobb. :)
2018. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha a lábfétis érdekelné...:)
2018. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Teher szokott lenni, amikor meg a harmadik utan is konyorgok, hogy tedd mar be, meg megegyszer. En meg tudnek bolondulni, szegeny pasik meg mar hot sapadtan szedelegnek. Volt, aki kozolte is, hogy mostmar oltozzek fel, mert marhara szedul a folyamatos merevedestol es el fog ajulni. Sajnos... pedig pont vele volt a legjobb, egesz nap tudtam volna csinalni 😃
2018. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Imadtam, kar hogy elhagyott.
2018. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én imádom a szexmániás barátnőm :)
2018. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ez beugratós kérdés, mert elméletben szuper, de van az a határ, ami már gáz lenne.

nem tudom mit szólnék egy olyan lányhoz, aki nem bír ki egy napot sem szex nélkül, aki képes lenne éjszaka 3kor felkelteni, mert kívánja... vagy olyan vágyai lennének, ami nekem már sok... elején biztos élvezném, de hosszú távon...


volt egy haverom, profi sportoló, szuper pasi, és neki volt egy csaja valahol a Balaton parton (távkapcs) és ő mondta, hogy nagyon nagyon szexmániás a csaj, annyira, hogy tudja, hogy félredug. mivel a csaj nem bírja ki 1 hétnél tovább, ezért tudja jól, hogy ha egy hétvégén nem tud leutazni, akkor azon a hétvégén biztosan félredug. neki ez így ok, mert nem feleségnek szánja, így most jó, mert mindenben benne van, de nem fog sokáig vele maradni.

2018. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!