Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a barátnőtök szexmániás lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon odavagyok a páromért, ha csak az illatát megérzem, máris tocsogok és rávetem magam... Már együtt élünk, persze van néha egy nap kihagyás és az ő kedvéért csak napi egy szex jöhet szóba... Nem értem miért vagyok ilyen idegesítő nem tudok parancsolni a nemiszervemnek. Jó ez így hülyén hangzik de komolyan ő álmaim férfia 13 éves korom óta szerelmes vagyok.belé... Rossz hogy folyton visszautasít pedig nem vagyok egy csúnya csaj. Jó nekem is vannak rosszabb napjaim amikor nem vagyok a legszexibb de általában szép vagyok :/ Nem értem nem minden pasinak az a vágya, hogy a barátnője imádja istenítse?? :( egy szomorú 21/L

2018. febr. 7. 01:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Az vágyik rá, akinek még nem volt ilyen barátnője, vagy nem tudja beleképzelni magát.

A férfi szerv is elfárad. Ha napi 4x akarod használni, akkor fájni fog neki.

Pont ez a baj, és az, hogy a hozzád hasonlóak a leghajlamosabbak a megcsalásra.

2018. febr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sosem csalnám meg, imádom őt és nem akarom napi négyszer csak napi egyszer utána jó nekem kézzel is.
2018. febr. 7. 01:29
 3/19 A kérdező kommentje:
Igazad van de egyszerűen nem bírok magammal... Ha csak ránézek ahhh...
2018. febr. 7. 01:32
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros..en is ilyen vagyok. Nem egyforma az etvagyunk sajnos de tulsagosan szeretem,hogy emiatt hagyjam el..


Tudod,hogy szoktak mondani..a pasik azt hiszik sok szexet akarnak...Addig meg ossze nem jonnek egy olyan lannyal aki sok szexet akar.:p

20L

2018. febr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az ember, mindig az kell ami nincs.

A pasik többségének pedig olyan nő kellene mint amilyen te vagy.

Én 40 évesen "szét szednélek" naponta többször!

2018. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Nálunk ez épp fordítva van. En nagyon imádom a barátnomet. Kívánom is állandoan. Onzo se vagyok az ágyban. Kényeztetném onzetlenul akár mennyit, kár hogy, de egyszeruen nem kívánja tolem. Egyoldalu orált se akarja. Engem is lelomboz a dolog. Minden nap kívánnám ot. De kb csak heti 2-3 szex jon ossze, mert tobbszor nem akarom eroltetni, mert tudom, hogy nem kivínja, esetleg engem nem kíván. Nagyon szar érzés nekem is. Ott tartunk már, hogy lassa szakítunk, pont ez miatt, mert hiányzik a tuz, bármennyire is szeretem.
2018. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#6: Ez olyan szomoru :(


Nekem is nagy az etvagyam lany letemre,csak olyan pasim lesz, aki szinten szenvedelyes es sokszor kivan meg :)

2018. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én annyiszor dugnálak, ahányszor rámugrasz. :D
2018. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

5-ös és 8-as

Ez működne az első 1-2 héten aztán elég lenne később pedig sok (vagy inkább sokk).

Az ilyen nagyszájú hanglér férfiak általában visszább vesznek ha ténylegesen teljesíteni kell. Amelyik kutya ugat az nem harap.

Egyébként fogalmatok sincs arról hogy néz ki a kérdező, de ti túlteljesítenétek a párját. Gratulálok az igényekhez.

2018. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
156cm vagyok, 60 kiló, szőke haj zöld szem :D átlagos lánynak érszem magam nem vagyok modellalkad de hízottdisznósem :D a külsőmmel semmi baj csak túl nagyok az igényeim ugytűnik...
2018. febr. 7. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!