Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a barátnőtök szexmániás lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon odavagyok a páromért, ha csak az illatát megérzem, máris tocsogok és rávetem magam... Már együtt élünk, persze van néha egy nap kihagyás és az ő kedvéért csak napi egy szex jöhet szóba... Nem értem miért vagyok ilyen idegesítő nem tudok parancsolni a nemiszervemnek. Jó ez így hülyén hangzik de komolyan ő álmaim férfia 13 éves korom óta szerelmes vagyok.belé... Rossz hogy folyton visszautasít pedig nem vagyok egy csúnya csaj. Jó nekem is vannak rosszabb napjaim amikor nem vagyok a legszexibb de általában szép vagyok :/ Nem értem nem minden pasinak az a vágya, hogy a barátnője imádja istenítse?? :( egy szomorú 21/L

2018. febr. 7. 01:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Dehogy nagyok. Csak kéne találni egy olyan pasit, aki maga is sexéhes. Akár hosszu távon is. Nem egy egy alkalmas szájhosokre gondolok. Napi kettot egy szexéhes férfi még reaálisan tud produkálni. Annyival már lehet azért te is megelégednél.

26F

2018. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#9-es:

#5-ös voltam.

Fogalmam sincs mi a bajod, lehet irigy vagy.

Nem kezdtem ki a kérdezővel, és még csak nem is ajánlkoztam!

Még privátban sem, kérdezd meg a kérdezőt ha nem hiszed!

Tényként állapítottam meg, mivel ugyan ebben a cipőben járok mint a kérdező, csak én vagyok a pasi.

És igen, ha hiszed ha nem, a kapcsolataim rendszeresen rámennek, mert a korombeli nők jó esetben is csak kétnaponta kívánják, az eddigi legjobb kapcsolatomban is kétnaponta, de legalább bírt 2 menet. Ez 4 évig tartott. Eddig minden kapcsolatom szexmániásnak titulált, neked csak ez a fontos... mondatokkal illettek, mert naponta többször megkívántam a párom.

Én a 4. évben is ilyen voltam, és az első házasságom 13. évében is.

Szóval ha valakit nem ismersz, ne hasonlítsd senkihez.

2018. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az ha 1 fiú szexmániás vagy csak szexet akar akkor az tipikus pasi,és fujjjj,perverz? Ha 1 lány akar szexet akkor meg a fiúnak köteles engedelmeskedni? Egyszerűen be kell látni hogy nem mindig az van amit akarunk,nem sírni itt.KIT ÉRDEKEL HOGY KIT ZAVAR E A SZEXMÁNIA.Nem az fogja megadni arra a kérdést hogy a párodat zavarja e!!!! Értelmetlen maga az egész kérdés.
2018. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egy időben nálunk is ez volt a probléma. Egy nőgyógyászati betegség miatt sokáig nem tudtunk együtt lenni, de miután lehetett volna, akkor sem közeledett hozzám. Ez van kb. egy éve. Már annyiszor mondtam neki, rámásztam, ő még sem közeledik. Azt mondja, hogy havi egy-két alkalomnál ő is többet akar (mondjuk heti egy-kettőt), de fél, hogy fájdalmat okoz. Nem tudom, hányféleképpen mondjam el, hogy már jól vagyok és többre vágyom. Most is eltelt már két hét és nem bírom...
2018. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

9eske: látom az internetről tudsz baromságokat kopipasztázni. :)

Egy egészséges férfi bőven bírja a napi kettőt, sőt, akár még többet is. ;)

Nem az én hibám, hogy lankadt bébikukid van. :(


@kérdező: 156cm? O_O valahogy élőben sosem találkozok nekem ideális méretű lányokkal :(

2018. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Lehet azért nem kíván mert lusta vagy az ágyban, lehet hogy fekszel mint egy deszka, azért csak napi egy....

Nekem jöhet ketto is akar plusz oral néha meg kívánom a puncit csak úgy kinyalni , kielégíteni. Az olyan jó!!!

De lehet hogy nem vagy egy lepedovirtuz, ez volna a baj??!!

Azért egy szex /nap??!!

Szerinted milyen vagy az ágyban 1-10 skálán.

2018. febr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden fiúnak ilyen nő az álma. Egészen addig, míg valóban össze nem jön egy ilyennel. :-))
2018. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
szerintem jó vagyok az ágyban olyan 10/8 :) nem fekszek mint egy deszka sőt ő az aki sose akar mozogni xD
2018. febr. 8. 12:48
 19/19 anonim ***** válasza:
56%

Némelyik lány csak fegszik és várják hogy kenyeztesek a kis puncijat, de ő semmi örömöt nem ad azon kívül hogy a hangját hallanám, mond egy két szót de ennyi....sok ilyen van. És csodálkoznak ha megcsaljak mert a padik lány ugy pörög a farkamon mint egy ringispir és utánna kivégző a farkam a kezeivel ill szájával.

Lehet hogy te egy picit lusta vagy azért csak egyszer szexelesz a párod veled?!::((

2018. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!