Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagy méret tényleg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy méret tényleg lehet fájdalmas?

Figyelt kérdés

És ha igen,akkor a vastagság vagy a hosszúság szokta jelenteni a problémát?


Előre is köszönöm a válaszokat.


20/f



2018. febr. 12. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindketto.
2018. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő. A hosszúságot lehet ellensúlyozni, hogy nem teszed be tövig. A vastagsággal viszont nem tudsz mit kezdeni.
2018. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok ne félj, akinek a pinája elnyel bármit és bármilyen vastagot :) Igaz ők vannak kevesebben. Nekem nagy is meg vastag is és ha kérdezed a vastagságától többen "megijedtek" eddig, mint a nagyságától. Női kéz nem éri körbe , ha nem lapát keze van :D Ezt azonnal meg is szokták jegyezni, sokan lefényképezik, ahogy fogják és nem éri körbe a kezük . A nagyság meg ahogy írták az rajtad múlik, hogy ne tolod ki a száján, hanem szépen bánsz vele, illetve mondod a csajnak lovaglóban addig csússzon rá, amíg bírja a kis nunija és onnan már nem kell eőltetni más pozicíókban :)
2018. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindketto. A hosszusaggal az a gond, hogy ha elered a mehszajat, akkor az eleg fajdalmas, de ezen lehet korrigalni, hogy meddig teszed be. A vastagsaggal meg az a gond, hogy feszit nagyon es kidorzsol, fajdalmat okozhat. Ezen a hosszu izgatassal, es a lassu, ovatos kezdessel lehet segiteni. Ha csak nem rendelkezel szinte abnormalis merettel, akkor hatalmas gondot nem fog okozni, a huvely eleg tagulekony.
2018. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hiába tágulékony, ha mindjárt a méhszáját bököd vele, nem fogja bírni...
2018. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3/5 " női kéz nem éri körbe". Ezek szerint próbáltad férfiak kezével is :-D
2018. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os persze, hogy próbáltam, de még mennyiszer a sajátommal :D Pedig nekem nagy kezem van egy kosárlabda nem esik ki a kezemből és az enyém épp körbeéri :P
2018. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint csak a vastagsággal van problémám. De meglehet szokni, utána már nem kellemetlen.
2018. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a hosszusággal szokott gond lenni. A vastagság még nem okozott problémát...
2018. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagy farkam van mégsem fáj a mostani barátnőmnek. Viszont nem bírja sokáig azt az érzést ha nagyon mélyre tolom neki viszont elévez tőle szóval nem értem :D.
2018. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!