Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig kell még várni a szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell még várni a szép nőre, aki önzetlenül, érdekek nélkül szívesen fekszik le és tárulkozik ki? Ez a mai világba csak hiú ábránd?

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen
2018. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rá nem várni kell, hanem tenni érte.
2018. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja. Tesznek is hidd el. Akinek van pénze, annak van mivel.
2018. febr. 9. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A hozzád hasonlóak az örökkévalóságig várhatnak rá.


24/N

2018. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, esténként szívesen le szoktunk feküdni mi lányok, bár én általában nem önzőségből, csak fáradt vagyok :D

(Egyébként szerintem rengeteg ilyen van, szerintem csak nem találtad még meg a megfelelőt)

2018. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát látod, ez egy nagyon jó kérdés. Valamit mindig kell adnod a nőnek, hogy le akarjon veled feküdni. Ha nem pénzt, akkor valami mást. Reményt, jobb életet, családot, szeretetet, hogy tudja, hogy vele leszel mindig, és szeretni fogod, stb. Bármit, de meg kell, hogy bízzon benned. Szerintem ez mindig így volt, amióta világ a világ. Most is így van, és így is fog maradni. Ha csak egy sima szex kell tőle, és semmi más, akkor az úgy nehezebb. Vagy hazudsz neki, de az nem szép dolog.
2018. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Meddig kell még várni a rendes férfira, aki önzetlenül, érdekek nélkül törődik velünk és szeret? Ez a mai világba csak hiú ábránd?


A mai férfiak nagy része csak a laza kapcsolatokban gondolkozik. Ideig-óráig persze eljátsszák a hősszerelmes, aztán, ha nem vágja rögtön hanyatt magát a csaj, akkor repülnek a következőre, esetleg titokban mást is fűznek. Most mondjátok, hogy nem így van?


Ha lenne bizalom a lányok részéről, nem jelentene gondot a szex sem, csak ezt a férfiak már nem akarják megvárni. A nők nagy része pedig messziről kiszagolja a kamu dumát.

2018. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha van elég pénzed, hamar megtalálod!
2018. febr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Brühühühü.
2018. febr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
#6-os voltam. :D Kaptam 49%-ot, a következő női hozzászóló meg kapott 100%-ot. Pedig ugyanarra vágyunk amúgy, biztonságra, bizalomra. Érdekes eredmény, érdekes megítélés. :D
2018. febr. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!