Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, létezik még köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, létezik még köztetek olyan, aki igazán szívből szereti a nőt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy igazán szeressen, törődjön a nővel s persze legyen jó szex is de ne az legyen a lényeg ,hanem maga a nő az egész lénye. Sajnos ,amint látom a mai férfiak nem tudják megbecsülni sem a barátnőjüket sem a feleségüket. Mind kamu. 22L
2018. febr. 5. 14:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Létezik? Csak köztünk létezik ilyen. Nem köztetek nők között. Én egyszer éreztem ilyet. Előtte senkit és semmit nem vettem komolyan, de ettől függetlenül senkivel nem bántam rosszul, csak nem tudtam úgy viszonyulni. Aztán rámrobbant ez az érzés ami azóta sem múlt el. Hülyített is rendesen. Lenne okom rá, hogy utáljam, de képtelen vagyok rá és még most is azt kívánom, hogy boldog legyen, pedig sajnos nem az. Ez az egy olyan volt amikor a végére friend zoneba kerültem, mielőtt azt gondolná bárki, hogy én az a típus vagyok. Azóta meg egy roncs vagyok. Lelki állapotom az egészségemre is nagy kihatással lett. Ha netán az életben túl leszek rajta az biztos, hogy ha elkezdek érezni valamit, akkor dobni fogom a nőt. Az kimaradt, hogy a szex előtt lett vége a dolognak, mert kb. nem akarta tovább játszani, hogy mire is kellek neki. Szóval nem kell hozzá szex, hogy ilyet érezzen az ember. Hasonló érzéseket, amik mögött tudom, hogy igaz és őszinte dolog van csak férfiaknál tapasztaltam a környezetemben. Két perc alatt rávilágítanék, hogy miért nem az mikor egy lány hamisul elkezd ömlengeni, hogy ő szerelmes
2018. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Vannak.


A barátzónáról pár sort:

Arról, hogy pl engem egy lány barátzónába tesz, arról csakis én tehetek. Az én viselkedésemmel értem el ezt, nem a lány hibája.


Ha valakit én barátzónámba teszek (mert mindenki csinál ilyet, csak sokaknak fel sem tűnik), akkor az azért van, mert az illető barátként viszonyul hozzám, ezzel elérve, hogy mást el sem tudok képzelni vele.

2018. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen, létezünk. De azért ne írj már mindent a férfiak számlájára, jó? A nők sem piskóták inkorrektség ügyében.
2018. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
Én ilyen vagyok, de a mai lányok többsége már nem nagyon becsüli meg, ha egy pasi ilyen. 23/F
2018. febr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen a lány/nő barátaim szerint én is ilyen lennék és mindég biztatnak, hogy meg fogom találni azt aki hasonlóan gondolkozik és érez, mint én :)

Csak már bemondták a hangosbemondóba, hogy a következő állomás a negyedik iksz! x)


De nem adom fel! :))


39F

2018. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia, ha nem a szex a lényeg egy férfinél akkor valami nem működik nála megfelelően. Ha szexuálisan koplal egy férfi rohadtul nem tud a nő egész lényére figyelni a fennálló szexuális frusztrációtól. A nem megbecsült nők rendszerint tesznek arra a tényre hogy a fickóknak termelődik a hím ivarsejt ha akarjuk ha nem, és nem "úri huncutság" a szex hanem a lélegzéssel, evés, ivás,alvással egyenértékű létszükséglet. Ha ezt sikerül tudomásul venni és tenni érte, akkor hosszú távon sikerülhet fenntartani a férfi- a nő lénye iránti érdeklődését, rajongását, szeretetét (a szerelem elmúlása után).

42 FF 15éve házasságban.

2018. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Zsolt32bp ***** válasza:

létezik , de kb ugyan annyira kevés van mint nőből és igy nehezen is találnak egymásra

én már több mint 3 éve egyedül

2018. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen létezik én, és hihetetlen módon megtaláltam a páromat, aki ugyan így áll hozzám (mert eleve csak így van értelme)
2018. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!