Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, létezik még köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, létezik még köztetek olyan, aki igazán szívből szereti a nőt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy igazán szeressen, törődjön a nővel s persze legyen jó szex is de ne az legyen a lényeg ,hanem maga a nő az egész lénye. Sajnos ,amint látom a mai férfiak nem tudják megbecsülni sem a barátnőjüket sem a feleségüket. Mind kamu. 22L
2018. febr. 5. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Huséges vagyok, és kapcsolatban érzem csak jol magam igazán. Tisztelem és szeretem a barátnomet.

26F

2018. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kikérem magamnak! Több mint 30 éve szeretem a párom. A mai napig szeretem és vigyázok rá!
2018. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%

A nők a hűtlen kutyák általában.

Akik átverik a férfiakat...

Szóval nem tudom miről van szó.

2018. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Igen, van.


5 éve vagyok egyedül fiúként, épp ilyen okokból. Nem jövök össze olyan lánnyal akit képtelen lennék úgy szeretni, ahogy arra teljes lényemben képes vagyok.


Azért meg hogy csak legyen kivel dugjak, az nem az én világom.


Igen, sok a kamu, de elvétve vannak rendes srácok is, bár legtöbbjük foglalt, és amennyire szerencsétlen a világ, épp olyan lányt fog ki aki valami szinten kihasználja a rendességét, és összetör a fiúban valamit ott, belül, amitől ő is egy kamu, idiótává válik...


Szar világban élünk :(

2018. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
:*(
2018. febr. 5. 15:30
 6/18 anonim válasza:
60%
,,Mind kamu" LOL! Talán nem a gyurmatyikat kéne favorizálni, picim, hanem a ,,szürke" srácoknak is meg kéne adni az esélyt. Hiába tépem a pofám erről, nem tanultok belőle.
2018. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Ramone ***** válasza:
46%
A barátzònás pasik mind ilyenek lennének veled ha adtál volna esélyt nekik és nem a trendi rossz fiúkat hajtották volna :)
2018. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert a nők között nincs olyan, aki megcsalja a másikat ugye? 22 évesen ne tegyél már fel ilyen hülye kérdést a férfiakra kihegyezve.
2018. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
És mégis mi olyan szeretni való van a mai "nőkben", amit becsülni lehetne? A helyzet az, hogy a túlnyomó többségben semmi nincs, és a férfiak sem balekok, hogy ezt ne lássák.
2018. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, a barátzónádban keresd őket.
2018. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!