Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiként szeretek punciba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként szeretek punciba élvezni de ha van rá mód akkor nem oda élvezek el hanem arc szájba testre okozhat ezt proglémát a lányok szem szögéből?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a partereddel, van olyan lány aki ezt kifejezetten nem szereti.

Illetve ha szembe megy, az elég kellemetlen érzés.

Emellett illik szólni, mielőtt arcra vagy szájba élvezel, ha valaki nem szeretné, akkor még van ideje elhúzódni.


Tudtommal semmi sérülést nem okozol vele, ha erre gondoltál, azon kívül, hogy ha valaki felkészületlen, akkor félrenyelheti.


Viszont elég sok lány szereti az ilyesmit, eléggé személyfüggő.

2018. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Én szeretem mindet.
2018. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Most ezt nem értem.Ha már csináltad/csinálod rendszeresen,azt partnerrel teszed nem?Akkor ők meg is engedik,nem?

Miért nem az aktuálist kérdezed róla?

Engem hol érdekel,hogy hova szeretsz élvezni,mikor az életben nem is foglak látni,nemhogy kefélni veled.

2018. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az Aktuális partnerrel kell megbeszélni

Nekem nincs problémám vele egy két hely kivételével.

De jobban szeretem punciba

24N

2018. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Én soha nem engedném meg. Punciba se. Csak óvszerbe vagy zsepibe.
2018. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5-ös mièrt nem engednèd sosem punciba?
2018. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Mert nem akarok terhes lenni. És a fogamzásgátló tabletta mérgezi a testem. Majd akkor vállalom a mérgezés kockázatát ha a gumióvszer is mérgezni fogja a férfi testét.

2018. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen személyfüggő. Én pl arcra nem szeretem, de szájba is legfeljebb évente egyszer. Sőt nekem az orál az eleve csak előjáték nem szeretem ha úgy kell végigcsinálnom. Igaz punciba csak gumival engedem, mivel nem szedek bogyót.

A testem többi részére nem zavar.

2018. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Partnerfuggo teljesen. En siman benne vagyok minden ilyenben, de a legjobb baratnomrol tudom, hogy sikitva szaladna el mar azhogy otlettol is. Eleg konzervetiv nevelest kapott, edesanyjat is apacanak szantak anno, aztan a sarkara allt meg epp idejeben, de megis eleg konzervativan nevelte a lanyat es ez beleivodik az emberbe eleg melyen.
2018. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én férfiként szeretem mindenhogy, ha a lány kiveri nekem, ha a szájába mehetek el, ha a punciba élvezek és azt is, ha punciba dugom, de a hasára élvezek az utolsó pillanatban. De tapasztalatom szerint a nők azt szeretik, ha végig bennük maradok és ott megyek el, ott lüktet a farkam. Akkor is, ha óvszert használunk. Volt olyan partnerem, aki úgy érezte, hogy magára hagytam, amikor kihúztam és a hasára élveztem, nagyon szomorú volt emiatt, volt, hogy kicsit sírt is. Mert azt érezte, hogy nem vagyok már akkor vele, magamban élvezek el. Van ilyen is...
2019. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!