Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig érvényes egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig érvényes egy ilyen ajánlat?

Figyelt kérdés
Nyilván nem lehet egyértelmű választ adni és mindenkinél más, de...pár hónapja virágnyelven mondta egy lány, hogy átmehetek, szexelhetünk, de nem nagyon hajtottam rá. Nem is nagyon beszélünk. Szerintetek még pár hónap után is szerethetné? Ha ti ilyet mondotok valakinek, akkor 'elvárjátok', hogy rövidesen megtörténjen, és ne hónapok múlva írjon, amikor szüksége van rád, vagy pedig akivel pár hónapja lefeküdtél volna, azzal most is lefeküdnél?
2018. febr. 3. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Hónapok alatt találhat valaki mást is akivel lefeküdhet, ha te nem hajlottál a dologra. Valószínűleg továbbra is tetszel neki, de én, mint nő zokon vettem volna, hogy valakit sokáig hidegen hagy egy ilyen ajánlat tőlem.
2018. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
43%
Ha hagyod, hogy kiszáradjon a punci utána nem fog magába engedni.
2018. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
az már szerintem is elment
2018. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Az ajánlat akkor érvényes amikor mondom (persze ha tartjuk a kapcsolatott megbeszélhetünk egy későbbi időpontott de nem hónapokra előjegyezve. Nem vagyok prosti)

Ha valaki akkor keres fel amikor szüksége van ürítèsre akkor ennyierővel vehet egy guminőt és előveheti amikor szüksège van rá.

24N

2018. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Te hülye vagy és szánalmas,valaki eret is vágna a punciért de neked nem kell..
2018. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megprobalhatod,de en a helyeben nem fekudnek le veled. Mi lanyok barmikor talalunk szexre pasit.
2018. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen "ajánlat" után hónapokig alig beszélnénk, akkor udvariasan elutasítanám a közeledésedet.
2018. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!