Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, van köztetek aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, van köztetek aki ilyesmire pozitívan tudna reagálni?

Figyelt kérdés

Tehát van egy nagyon-nagyon gyönyörű lány ismerősöm, kb. a legszebb lány aki valaha szóba állt velem.


100%, hogy 0 esélyeim lennének nála viszont az fordult meg a fejemben, hogy ha felajánlok neki egy összeget egy kósza órára akkor mi történhetne ?


Végülis megmondanám neki, hogy nagyon gyönyörűnek tartom nem akarom fárasztani azzal sem őt sem magam, hogy fölöslegesen udvarlok neki, de itt van X összeg.


Ti egyből felképelnétek elgondolkoznátok rajta esetleg ? :D



2016. szept. 23. 21:54
1 2
 1/20 anonim válasza:
6%

én elgondolkodnék miért ne? a sex és a pénz a legjobb

22/L

2016. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor mennék bele ha alapból tetszene az illető, tudom hogy "van az a pénz" de reális összeg nincs amennyiért megtenném ha alapból nem akarom.
2016. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én egyből felképelnélek!
2016. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
igen azért reális összegről beszélek :D és köszi a válaszaitok :D
2016. szept. 23. 22:00
 5/20 anonim ***** válasza:
Az összegtől függ. Néhány tízezerért biztosan nem.
2016. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem pofoznam. Miert? Annal ertelmesebb vagyok. elmondanam hogy nem vagyok prosti es ha az lennek akkor 10x annyit kernek. Gondolommmennyit adna. 200.000mmax. Ronda proli.
2016. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Visszakerdeznek h ennyire nem tart semmire sem h lealacsonyit egy prostitualt szintjere ?
2016. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
huhúúúú, akkor ötlet elvetve :DDDD köszi mindneki XD
2016. szept. 23. 22:07
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy tudna akkora összeget ajánlani, amin elgondolkodnék... :)
2016. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Normális nőnek kevés olyan dolog van, ami rosszabbul esik, mintha pénzért akarják használni. Tök mindegy, hogy a testét vagy a lelkét. Mivel odavagy érte, ezért elkępzelhető, hogy normális, úgyhogy ne alázd meg, kérlek.
2016. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!