Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy legyek jobb az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek jobb az ágyban?

Figyelt kérdés
Sajna az a gond, hogy rettentő hamar elsülök. És nem tudom hogy lehetnék jobb. Semmi mással nincs gond, csak ezzel. És ez nagyon zavar. Az exemmel voltak problémáim ezek miatt. És szeretném megoldani ezt a problémát az előtt, mielőtt lenne másik barátnőm. Próbáltam maszturbációval segíteni rajta, de eddig nem annyira észrevehető a külömbség. Sajna maszturbálásnál is hamar elmegyek. Bár ez változó. Néha rosszabb, néha jobb. Köszönöm a válaszokat előre is.
2018. febr. 1. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ne is válaszoljatok! Úgyis kitörölteti mint az enyémet... Maradjon csak ilyen szerencsétlen!
2018. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt dugsz a barátnőddel, verd ki. Én exem is így tudta tovább húzni...
2018. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 nem véletlen. :) Vagy talán kéne hozzá némi agy hogy felfogd miért csináltam? :) Nyilván az agyad a lábaid között van, ha olyan választ adsz, ami nem kicsit provokatív, és vergődsz hogy ki mertem töröltetni. Nem én vagyok a világ legokosabb embere, de az már bebizonyosodott számomra, hogy nekem sokkal több értelem szorúlt a fejembe, mint neked. :) Nem fogok ilyen emberekkel leállni vitázni mint te. Nem azért vagyok itt.


#2 köszönöm. Ez hasznos volt. :)

2018. febr. 1. 17:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha érzed,hogy közel vagy az orgazmushoz,akkor állj le.Aztán ha egy kicsit lecsillapodtál,akkor folytathatod.Mindig arra kell törekedni,hogy húzd el az időt,amennyire csak tudod.

Önkontroll nélkül nem fog menni.

A szexhez is meg kell érni.

2018. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyen 2 "menet". Előjáték során élvezz el. Utána foglalkozz a barátnőddel és ha újra készen állsz, akkor jöhet az aktus.
2018. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2018. febr. 1. 17:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a lányt behatolás elött vidd el nyelvvel, majd ha behatolsz, már mindegy, hogy 1,5,10 perc...
2018. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a Durex Extended Pleasure nevű óvszert. Annak a belsejében van egy anyag amitől kevésbé érzékeny a pénisz (benzokain). Ezzel érdemes kísérletezni, van akinél használ és tovább bírja, van aki lelankad tőle.
2018. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az lőttem szólok elmondták. Párom se bírta nagyon sokáig, ami nemis baj. Először mindig velem foglalkozott, ujjal-nyelvvel amíg el nem élveztem, aztán én jöttem, volt amikor szólt, hogy hagyjam abba,mert mindjárt elmegy és akkor hatolt be utána kis szünettel. Vagy pedig míg engem kényesztetett, addig felhúztam rá a gumit, amit az előttem író is mondott (benzokainos óvszer) de amúgy a lidokain kenőcs is segít, csak ne mindennap használd. Gyógyszertárban kapható olcsón. Azzal bekened, vársz 20 percet, addig a lánnyal foglalkozol, majd lemosod. De tapasztalatból mondom, hogy a csajnak zsibbadni fog a szája 😀 Nekem is zsibbadt, az óvszernél és a kenőcsnél is. 😀 De nyugi. Annyira nem vészes.
2018. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!