Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 26 évesen még nem volt soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen még nem volt soha éjszakai magömlésem?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, 10 éves korom óta önkielégítek, 19 éves korom óta vagyok szexiálisan is aktív. És soha nem volt éjjeli magömlésem. Tudom, hogy valószínűleg azért, mert szexelek meg maszturbálok is rendszeresen, de mások meg mondják, hogy nekik a rendszeres maszturbálas/szex mellett is van. Más is van így ezzel?

2018. jan. 31. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez teljesen normális, nem vagy egyedül, sokan mások is vannak, akiknek nincs éjszakai megömlése. Szerintem inkább örülj neki.
2018. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egyrészt természetes, nem kóros állapot nyilvánvalóan.

Másrészt simán lehet hogy reggelre megszárad, így nem is veszed észre.

2018. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az pubertas korban van, 11- 14 ev kozott kb. E felett kb csak onmegtartoztatással "érheto el"
2018. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nekem akkor se volt, mikor 2-3 hétig se nem szexeltem, se nem maszturbáltam... Pereze lehet, hogy többet kellene várnom, de nincs az az Isten. Az is csak a dolgok szerencsétlen együttállása miatt volt (kórház stb.).
2018. jan. 31. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert az nem 2-3 hét után van. Hanem inkább 2-3 hónap. A herék tárolási kapacitása véges és folyamatosan termelődik. Ez nem rocket sience. Én pl 16 éves koromig nem csináltam semmit, mert elhatároztam, hogy én soha nem fogok olyan bűnös dolgot csinálni, hogy recskázás. Akkor bizony be kellett látnom, hogy ezt sajnos nem lehet kikerülni. Azóta 1x volt mikor 2-3 hónapig se nő, se rárántás nem volt.
2018. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs hatalmas libidóm, de azért kétnaponta egy szeretkezés, vagy recskázás jól esik. Kipihenten, pl. nyaralás, napi kettőt is tudok tartani.
2018. jan. 31. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Én amennyire ki akartam kerülni a dolgot, mint ahogy mondtam is, régen volt, hogy egy nap 8x rántottam rá és azon az uncsi, meló nélküli héten átlag napi 5x.
2018. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!