Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van éjszakai magömlésem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van éjszakai magömlésem?

Figyelt kérdés
Ha barátnőmmel nem szexelünk 2-3 napig akkor szokott jelentkezni. Viszont abban a 2-3 napban ki szoktam verni egyszer-egyszer. Ja és amíg nem volt barátnőm mindennap legalább egyszer kivertem. Lehet, hogy hozzászokott a szervezetem, hogy mindennap ürítés van?
2017. dec. 16. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

elméletileg ha nincs "ürités" akkor kb 2 hetente kellene legyen. nem lehet, hogy csak vizelettartási problémáid vannak és kicsurran néhány csepp ?

párommal naponta többször csináltuk és mikor elhagyott abbamaradtak a napi 2-3 dugások is mégsem volt éjjel magömlésem.

2017. dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy másfél hónapig egyáltalán nem "ürítettem" semmilyen formában és nem volt magömlés.


Viszont annyira érzékeny volt, hogy amikor egy kicsit is felizgultam szinte már jött is előváladék.

Szóval lehet, hogy előváladék neked is.

2017. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem előváladék, nem vagyok hülye
2017. dec. 16. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy másfél hónap után annyi és olyan sűrű, hogy össze lehet keverni. :D
2017. dec. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet csak nagyon felvoltam izgulva, mert már kedd óta nem szexeltünk, és még egy hétig nem is fogunk mert piros betűs ünnepek vannak. És nem engedi kiverni, mert rosszul esik neki (azt érzi, hogy nem elég amit nyújt)
2017. dec. 17. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!