Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Véletlenül a húgomat meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül a húgomat meg láttam szex közben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Véletlenül meg láttam ma a hugomat premier plánba szexelni a pasijával mert nem csukták be rendesen a húgom ajtaját. Szóljak neki hogy legközelebb óvatosabban csinálják mert anyuék is be eshetnek bármikor? Vagy kussoljak?
2018. jan. 29. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Videózd le és tedd ki ide
2018. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szólnék! Az kevésbé kínos,mintha más is látná.
2018. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem a te dolgod, csinálj úgy mintha semmi se történt volna.

Ha szól jobb esetben máskor óvatosabbak lesznek ha nem akkor meg majd leszedi a te fejedet, hogy mért kukkoltál.

2018. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kukkoltam csak egymással szemben van a szobánk
2018. jan. 29. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 Ne engem győzz meg hanem esetleg a húgod ha felkapja a vizet amikor kiderül, hogy "lebukott".


Mondjuk ha jóban vagytok és te is csaj vagy akkor akár szólhatsz is. De a legtisztább ha hagyod, valószínűleg nem direkt hagyták nyitva, ha szólsz akkor se biztos, hogy sokkal ügyesebbek lesznek. Szóval nem sok változás állna be de cserébe lenne neked is meg a tesódnak is egy kínos pillanata.

2018. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mondd meg neki. Ebből nem kellene, hogy sértődés legyen. Mármint én a helyedben simán elmondanám. Testvér előtt ez még nem olyan kínos, szülők előtt már inkább, bár az is túlélhető, de jobb, ha inkább szólsz neki, hogy figyeljen az ajtóra.
2018. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Nincs abban semmi, jegyezd meg hogy barlangba születtél faxkalap, és reméljük érteni fogja :)
2018. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Premier plánban max akkor láthattad, ha te dugtad közben, mert az azt jelenti, hogy kb a feje alkotta egész képet.
2018. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ügyet ebből, hagyd a csudába. Más mulasztásából ne neked legyen lelkiismeret furdalásod.
2018. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!