Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen fétised van, ami nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fétised van, ami nem túl gyakori, vagy nem sokan vevőek rá?

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 16:48
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Here.
2018. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Szív, szívdobogás
2018. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Nekem úgy kb. húsz fétisem van és ebből van 4-5 ami ritka. Kicsit vadabbak, úgyhogy inkább nem sorolom fel, mert úgyis csak oltást kapnék. Amúgy megvagyok nélkülük, nem feltétel, hogy mindent megkapjak.
2018. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
63%
3-as vagyok, egyik talán nem annyira beteg: izgat, ha valaki (akiben amúgy teljesen megbízok) megzsarol és meg kell tennem dolgokat akkor is, ha nem akarom.
2018. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

A szívdobogastól engem is megfog egy ilyen meleg érzés. Viszont nekem ez a szeretethez kötődik, nem a szexualitashoz. Tenyleg érdekes, hogy te konkrétan felizgulsz ettől.

Én szívesen dugok hatulról férfiakat, de csakis olyanokat, akik egyébként nagydarabok, és/vagy izmosak. Nem azok a fajták érdekelnek, akik szeretnek megalázkodni, hanem az a réteg, akitől szívesen veszem ha megdug, és mégis bejön neki az a gondolat is, hogy egy nő dugja meg őt (felcsatolhatóssal, vagy simán kézi dildó). Mondhatni az igazán férfias kinézetű, biszex beállítottsaguak kozott van a legtobb ilyen. Otthon néha önizgatásként férfi alsónadrágban mászkálok, ilyenkor férfinak érzem magamat, és magamra izgulok. Az utcan is szeretem a férfiasan nőies ruhavonalat. Mindezek konklűziójaként

Szeretem a lepisiljük egymást dolgokat is.

Izgat a kopaszság, tetoválás, a mély hang, az izmok.

Van egy fétisem, aminek nem örülök, mivel senki nem vevő rá, így magam foglalkozok ezzel, ez pedig a tű/injekció fétis. Seggbeszuri, ettől baromira felizgulok, Érdekesség, hogy a vérvételtől pl fóbiám van ennek ellenére. (Más a pszichológiája a dolognak).

Egyszer ki fogom probalni kutyaval, mert izgat, de egyelore kisse szegyenlem magam emiatt, mivel nem is tul higienikus. De a gondolat megvan a fejemben.

Izgulok az eroszakra, foleg arra, ha valaki ordibal, fenyegetozik, ha ferfiak egymassal verekednek, stb.

2018. jan. 29. 17:13
 6/42 anonim ***** válasza:
használt bugyi fétis
2018. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Erdekes, amit irsz, ilyesmi felallast en nyilvanos helyen tudok elkepzelni, izgatna, hogy egy fiatalabb sracot, vagy vekony ferfit alazzak, annyi a baki, hogy ilyesmi ember nem szeretnem hogy megdugjon, viszont en azert megbacnam. csak felek a rendoroktol es attol hogy levideoznak...pedig alap szex teren is izgat a nyilvanossag, csak ebbol mindig valami problema van
2018. jan. 29. 17:17
 8/42 A kérdező kommentje:
Utolso, ha te vennel, vagy van ismertsegi korod aki venne hasznalt bugxikat, irj. Pont mostanaban nezegettem hogy mas fetise ingyen manit hozhat nekem.
2018. jan. 29. 17:19
 9/42 A kérdező kommentje:
A hosszabb kommentembol kimaradt: *mindezek konkluziojakent: 90szazalekban hetero no vagyok, viszont a ket nem kozul barnelyikkel tudok azonosulni, es inkabb a ferfi fele huzok agyban.
2018. jan. 29. 17:22
 10/42 anonim ***** válasza:
91%
Cuckold fetisem van
2018. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!