Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak ha egy ejszakara...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak ha egy ejszakara megkaphatnátok almaitok nojet és azt mondaná vagy popóba vagy punciba dughatod meg. Melyiket valasztanad?

Figyelt kérdés
Csak egyet valaszhatsz!
2018. jan. 27. 08:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10%
Én meg utálom az ilyen tuskókat akiknek nincsen szexuális kultúrájuk és csakis azon tudnak élvezkedni hogy fikázza mások teljes szexuális életét. Nekem több barátnőm is elélvezett anális szex közben, őket inkább tartom nőnek mint az itt károgó naiv bénaságokat, akik azt hiszik hogy azért mert puncijuk van majd körülöttük forog majd a világ!
2018. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Amit ő szeretne!
2018. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha tényleg álmain nője a tét, akkor nehéz lenne a választás...

Imádom a szőrös puncit <3 de ha élvezné és csak akkor, ha Ő is akarná, akkor popóba inkàbb.

2018. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy punci. Nem is értem a kérdést...
2018. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%
Azért mert nem akarok anált nőként nem leszek prűd! Fáj! Nem akarom!nem élveztem! Ezért vagyok gáz? Bocsánat ha számomra nem természetes hogy análba rakjanak.
2018. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
Ami neki lenne a legjobb legélvezetesebb mert mindkettöt egyformán szeretem !!
2018. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
A nyákos, sikamlós, forró és szűk hüvelyébe, melyet habosra dugok, hogy a hüvelyváladék körülölelje a farkamat. 😊
2018. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%
Én nőkémt mondom, hogy jobban élvezem az anált, punciban nem élvezek el de ha análisan csinálom akkor egyből elélvezek. Ezek szerint én vagyok rosszul össsze rakva.
2018. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Punciba!
2018. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez esetben punci. Bár nem probáltam még az anált, és rettentoen vonz, és ki szeretném probálni. De a punci az punci akkor is. Az anált meg meghagyom újnak, meglepetésnek, érdekesnek. De a punci akkor is alap.

26F és erosen anált ki akarni probálo :D

2018. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!