Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nagyon lusta amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon lusta amikor szexelünk nem csinál soha semmit csak fekszik néha puszilgat. Hogy lehetne elérni hogy valamit csináljon? 24/F 23/L

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 21:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
17%

Kúrni se tud, szopni se! Kell ez a nő neked egyáltalán?

Legalább mondd hogy nagyon jól főz!

2018. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
élvezi látni rajta de nem akar megmozdulni
2018. jan. 26. 22:47
 13/22 A kérdező kommentje:
Kell nekem ez a nő :D szeretjük egymást, 3éve együtt vagyunk és kb 6hónapja van szex
2018. jan. 26. 22:49
 14/22 anonim ***** válasza:
77%

Mi a frászt csináltatok előtte 2 és fél évig?

Oké, hogy nem kell egyből a közepébe vágni, de basszus, ha még addig se jutottatok el, hogy kiismerjétek egymást (már pedig nem, mert akkor ez a probléma hamarabb kiderült volna) akkor kérdezem én, mi értelme volt eddig várni?

Beszélj vele, 3 év után ez nem lehet probléma. Ha akarja ő is, hogy működjön a kapcsolat, akkor félre teszi az önérzetét és tesz érte.

2018. jan. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Tapasztalatlan. Mutasd meg neki, hogy és mit kell csinálni.
2018. jan. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%
A probléma az komám hogy te nem vagy az a pasi akire fel lehet nézni. Mire kellett várni 2.5 évet? Hátha valaki lecsapja a kezedeől. 1 p.u.h.a.p.ö.cs vagy ez a baj.Papucs.
2018. jan. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem álljatok meg és beszéljétek át a szexuális életeteket - ki mit érez, gondol, szeretne stb. Legyetek őszinték, ez kettőtökről szól!

Így a leírásod alapján gondolom elsők vagytok mindkettőtöknek (de legalábbis te első vagy neki) és sanszos, hogy a barátnőd nem nagyon tudja, hogy mit kellene tennie vagy egész egyszerűen gátlásos és nehezebben enged el. Szerintem vissza kellene térnetek a pettinghez egy kicsit. Az intimitást előzze meg több érzelem, erősítsd meg, hogy ő tetszik neked, őt kívánod úgy mindenestől, ahogy van. Ahogy mondtam: petting, ő is mondja el, mit akar, te is vezesd rá, hogy mit hogyan élvezel, majd onnan lépjetek tovább a rendes szexre! Szex előtt is legyen sok előjáték, közben irányítsd, vezesd!

2018. jan. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőkkel nehéz... akiben alapbõl nincs benne a " tigris", az marad is nyuszi. De beszélj vele, hátha jobb lesz és bíztasd, ha végre csinál valamit, ami jó.
2018. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

mit csináltatok 2,5 évig, mikor nem szedeltetek még??


egyébként kommunikálni kellene...jelezni neki, hogy jobban esne, ha aktívabb lenne, illetve mikor szop, írtad, nem csinálja rendesen (ez akármit is jelentsen) itt is rá kellene vezetni, neked hogy lenne jó.


persze ennek fordítva is működnie kell, ő is ossza meg veled, neki hogy lenne jobb.

2018. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi 2,5 évig mert ő még nem akarta szűz volt még, én már nem
2018. jan. 27. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!