Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem szeret a szexkapcsiban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeret a szexkapcsiban lévő pasim engem akkor szex után miért puszilgat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb embernek a szexkapcsolat is jelent egy nagyon erős érzelmi kötődést. Emberek vagyunk, csak így tudunk működni. A puszilgatás ennek kifejezése.


Amikor nekem volt ilyen kapcsolatom jópár éve, akkor én is sokat öleltem és pusziltam.


De még az is lehet egyébként, hogy kezd belédszeretni. A szexkapcsolatok egy jó részének az a vége, hogy valamelyik partner kezd többet érezni.

2018. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Régebben nem puszilgatott ennyit
2018. jan. 4. 16:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy nem szeret?
2018. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Amikor kezdődött akkor kijelentette hogy csak szex.

(Egy évvel ezelőtt(

2018. jan. 4. 17:06
 5/12 anonim ***** válasza:
ezeket egyéjszakással is szoktam csinálni. a csak szex egyáltalán nem gépies dugást jelent, csak sokan így képzelik el.
2018. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

élvezed? lehet azért csinálja, mert azt akarja, hogy neked jó legyen.

ha nem élvezed akkor meg meg lehet neki mondani, hogy köszi de megdugtál rendesen nincs igényem utójátékra.


Komolyan nem értem az embereket, ahelyett hogy megkérdeznék attól az egy embertől aki tudja rá a választ megkérdezik itt. Mi itt max annyit írhatunk, hogy mi mit csinálunk vagy mit nem szex után de ez nem mérvadó, mert nem egyformák a motivációink.

2018. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem akar tőled kapcsolatot, az nem jelenti azt, hogy nem szeret. Szerencsés férfiember az, aki úgyis megkap neki vonzó csajokat, hogy közben szabadságát megőrizheti. Lehet, hogy ha jobban kéretted volna, alakulhatott volna úgy is, hogy most együtt éltek, de komoly barátnőjeként már tiszta szívből kevésbé szeretne. (Most azt kapja tőled, amiért egy fiatal férfi igazán akar nőt, együttélésnél meg egy csomó számára unalmas programról kellene gondoskodnia, kisajítanád.)
2018. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jelenleg én is csak szexkapcsolatot tartok fenn, de nálunk nincsenek puszilgatások meg ölelgetések.

Nyilván a szex csak úgy jó, ha mindkettőnknek jó, de nincs ilyen jellegű szeretet kimutatás egymás iránt.

Ha elkezdenék többet érezni a srác iránt, vagy fordítva, azonnal megszakítanám a kapcsolatot. Nekem most nem hiányoznak az érzelmek.

2018. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt szeretnéd hallani, h szerelmes beléd, ugye? Mert hogy te már az vagy... sajnos nem! Ez hozzátartozik egy szexkapcsokathoz. Attol, mert csak du gtok, nem kell paréjnak lenni, lehet azt kedvesen is csinálni. Sajnálom, de ez a rideg valoság!
2018. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem sem szetelmes belém. Amúgy sem olyan szerelmes tipus
2018. jan. 4. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!