Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha létezik a nagy számok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha létezik a nagy számok törvénye, akkor miért van az, hogy az összes megismert nő közül nincs egyetlen olyan sem, akit éppen nem dug valaki, a nő szingli létére?

Figyelt kérdés

Annyira szánalmasnak tartom, hogy minden ilyen nő adja a szendét, meg nyavalyog, aztán csak kiderül így vagy úgy, hogy kezelgeti valami pojáca. Magyarul nem képes minőségi időt eltölteni egyedülállóként, magában lenni. Komoly kapcsolatról álmodik, de közben ki tudja, kinek van meg azon időszak alatt, amíg "kiheveri az exét, meg lelkileg és érzelmileg rendbe kerül magával"?!


Miért találni több hazudóst a nők között, mint a férfiak között? Nem fura ez?


Az ember próbál pozitív maradni, de amikor rendre ilyenekbe szalad bele, akkor egy idő után tele tud lenni a bakancsa.


2018. jan. 25. 23:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
19-es én is azt írtam, hogy "van valami igazsága és nagyon sok nő". Szóval én sem értek azzal egyet és nem is mundegyik. De a nagyszámok törvénye alapján (ahogyan a kérdező írta) igen sokan vannak, mondhatni mind.
2018. jan. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
#21: “igen sokan vannak, mondhatni mind.” Sajnos ezzel nem tudok egyetérteni. Az általam ismert nők kis százaléka ilyen, pedig nem keveset ismerek. Mondjuk ez vélhetőleg nagyban függ attól, ki milyen körökben mozog és milyen korúak az ismerősei. Ilyen módon mindkettőnk állítása igaz lehet. :)
2018. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!