Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha létezik a nagy számok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha létezik a nagy számok törvénye, akkor miért van az, hogy az összes megismert nő közül nincs egyetlen olyan sem, akit éppen nem dug valaki, a nő szingli létére?

Figyelt kérdés

Annyira szánalmasnak tartom, hogy minden ilyen nő adja a szendét, meg nyavalyog, aztán csak kiderül így vagy úgy, hogy kezelgeti valami pojáca. Magyarul nem képes minőségi időt eltölteni egyedülállóként, magában lenni. Komoly kapcsolatról álmodik, de közben ki tudja, kinek van meg azon időszak alatt, amíg "kiheveri az exét, meg lelkileg és érzelmileg rendbe kerül magával"?!


Miért találni több hazudóst a nők között, mint a férfiak között? Nem fura ez?


Az ember próbál pozitív maradni, de amikor rendre ilyenekbe szalad bele, akkor egy idő után tele tud lenni a bakancsa.


2018. jan. 25. 23:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#10: mi szánalom, amit lenyomsz itt. Hogy mersz te ilyen hangnemet megengedni velem? Hiába puncsolsz, nem fogsz sikert elérni ezzel a nyalással. Még azt is el tudom képzelni, hogy este imádkozol fitymacsattogtatás után. Mekkora fotelforradalmár vagy, gyanítom még sosem voltál nővel. Majd akkor legyen nagy a búrád, ha egyszer szopóágra kerülsz egy nővel ilyen téren. Nem fog jól esni, hogy parkolópályára tesz, miközben tömi őt xy.
2018. jan. 26. 00:46
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

Édes fiam, ki nyalt itt?

Én leírtam, amit gondoltam :D

Köszönöm szépen, de én baromi jól elvagyok tartós kapcsolatban, szexpartnerem is volt már, úgyhogy tudom, miről beszélek :D


Most a homlokodra nyomnám, hogy "Továbbtenyésztésre nem javasolt"

2018. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#12: menj aludni, annak legalább van eredménye. Bepulykultál, wazze? 😂
2018. jan. 26. 00:59
 14/22 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező, ha érdekel, épp baromi jól szórakozok a megszólalásaidon néhány ismerősömmel.

Külön tetszik, hogy mivel védekezni nem tudsz, támadásra váltasz, de még ahhoz sem értesz igazán. Dobálod másokra az alaptalan jelzőket, ahogy a kérdés feltevésekor is tetted. Ugyan ott tartunk, mint ahonnan kiindultunk. Majd egyszer rájössz - kivéve, ha a korod miatt bölcsültél meg ennyire, akkor vélhetőleg így halsz meg.

2018. jan. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan az zavar h egy szingli ember szokott d*gni? Érdekes ember vagy... Ha meg szánalmasnak tartod a nőket keress magadnak pasit 😉
2018. jan. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%
A 14-es életed is érdekes lehet, ha idejársz az ismerősökkel "mulatni" mások hozzá szólásain. Mondjuk nem értem miért köpköditek a kérdezőt. Van valami igazsága, nagyon sok nő megjátsza a boldog szinglit. Jaj, nekem csak komoly kapcsolat kell, nekem a sexhez érzelem kell, bla bla bla..... Azt sehol semmi....
2018. jan. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%
De most neked tényleg fáj, hogy másnak van nemi élete? Azért mert valaki nincs kapcsolatban, miért kellene megtagadnia magától az élvezetet? A párkapcsolat, meg a szex nem ugyan az, jó ha együtt jár a kettő, de külön-külön is működnek.
2018. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
#17: az ilyen liberális emberek miatt tart ott a társadalom, ahol. Dugtok, mint a kutyák és macskák. Nulla érzelmi tudatosság. Non-sense.
2018. jan. 26. 10:20
 19/22 anonim ***** válasza:
94%

#16 valóban, érdekes életem és érdekes személyiségem van, szórakoztatónak találom az emberek ostobaságát (köztük a sajátomat is, amint rájövök a dologra, mielőtt félreértenéd), sose tagadtam - ez azonban sosem okozott problémát senkinek, és semmilyen téren.

Szerintem érdekesebb jellemvonásokra utalna, ha az általam ismert összes nő nemi élete lenne a olyan prioritású, hogy felháborodok azon, amit tesznek.


Mellesleg #16, a kérdező nem azt írta, hogy van egy-két ilyen nő. Aláírom, van köztük jó pár. A kérdező azt írta, idézem: "az összes megismert nő közül nincs egyetlen olyan sem" . Állítása szerint minden általa ismert nő ilyen. Ezt nehezen hiszem el. Erre írtam, hogy egyrészt, honnan tudná? Másrészt, vagy nagyon kevés nőt ismer, és ők tényleg ilyenek, vagy általános következtetést próbál levonni az összes női ismerősére vonatkozóan. Nem tudom, mások hogy vannak vele, de én 4-5 ilyen nőt fel tudnék sorolni, az összes többi női ismerősöm teljesen normális, nem prűd, nem játssza a méla királylányt. De biztos nem a kérdezővel van baj, biztosan olyan környéken él, ahol minden egyes nő ilyen.


Én kérdéseket és állításokat fogalmaztam meg, érveltem az álláspontom mellett, és mit kaptam rá? Légből kapott vádaskodást és indokolatlan támadást. A kérdező nem volt képes megvédeni az álláspontját, nem tudott felelni az általam állítottakra, érvelni a saját véleménye mellett, és (mint írtam), amint védekezni nem tudott, támadásba váltott. Az alapján, amit írt, egyértelműen lekezelt, mintha intelligensebb és érettebb lenne nálam, két sorral alatta meg azt írja: "Bepulykultál, wazze? 😂"

Egyedül annyit tud reagálni a logikus, de az övével szembemenő véleményekre, hogy dislike gombnak használja a negatív értékelést, majd újabb légből kapott, alaptalan vádakat dobál mindenkire. Sajnos ezzel nem fogja tudni megvédeni az álláspontját, sőt, saját maga ellen tesz.


Kicsit földhözragadt szegény. :D Van egy nézete, ami az elvei és neveltetése szerint helyes, minden mást elítél, és megpróbálja a világot a saját elveihez igazgatni, elvárja, hogy neki tetsző legyen. Kicsit emlékeztet a szinte fanatikus öreg nénikre, akikkel találkoztam. Rajta kívül egy önjelölt igazságharcossal találkoztam az éveim alatt, ő is hasonlóan "érvelt", nagyon nemes célt tűzött ki magának, esküdözött, hogy ő megváltoztatja a világot... Egy szót sem hallottam róla azóta sem, pedig évek teltek el. A kérdezővel is ez lesz. Magában toporzékolhat azon, hogy a világ nem felel meg az elvárásainak és az emberek nem úgy élnek, ahogy neki tetszik, de semmit sem fog elérni.

2018. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, szövegértés egyes.

" A kérdező azt írta, idézem: 'az összes megismert nő közül nincs egyetlen olyan sem' . Állítása szerint minden általa ismert nő ilyen. "


Ismét:

" Állítása szerint minden ÁLTALA ismert nő ilyen. "


" vagy nagyon kevés nőt ismer "

" az összes női ismerősére vonatkozóan "

2018. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!