Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha létezik a nagy számok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha létezik a nagy számok törvénye, akkor miért van az, hogy az összes megismert nő közül nincs egyetlen olyan sem, akit éppen nem dug valaki, a nő szingli létére?

Figyelt kérdés

Annyira szánalmasnak tartom, hogy minden ilyen nő adja a szendét, meg nyavalyog, aztán csak kiderül így vagy úgy, hogy kezelgeti valami pojáca. Magyarul nem képes minőségi időt eltölteni egyedülállóként, magában lenni. Komoly kapcsolatról álmodik, de közben ki tudja, kinek van meg azon időszak alatt, amíg "kiheveri az exét, meg lelkileg és érzelmileg rendbe kerül magával"?!


Miért találni több hazudóst a nők között, mint a férfiak között? Nem fura ez?


Az ember próbál pozitív maradni, de amikor rendre ilyenekbe szalad bele, akkor egy idő után tele tud lenni a bakancsa.


2018. jan. 25. 23:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Te vagy szánalmas,miért ne dughatna akivel akar,mikor szingli? Meg amúgy is,pont az ilyen bepögyöpösödött rothadt társadalmi nézetek miatt nem vágynak komoly kapcsolatra! Nem kell csodálkozni,már most irigy,féltékeny vagy,mikor még nőd sincs,de már ítélkezel! Megértem őket,és jól is teszik,hogy élnek!
2018. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Élnek? Összeomolva látom mindet, miután leqrták őket. Ez az élet? Ez inkább halál, te jó ember.
2018. jan. 25. 23:21
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy van összeomolva,csak max. azt mutatja,így látod,de nagyot tévedsz,hidd el. Még fiatal vagy,nem ismered a nőket!
2018. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ne legyél már álnaiv! :D Hogy jössz te ahhoz, hogy kijelents ismeretlenül dolgokat? Nem egy barátnőm volt már, hanem több komoly kapcsolat. Lehet, hogy kicsit jobban ismerem őket, mint te!
2018. jan. 25. 23:30
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Jól van,figyi nem vitázok veled! Te dolgod,mit gondolsz,nekem tök mindegy. Ha így érzed ez van,aztán kész! Majd biztos találsz egy számodra megfelelő hűséges,szűz lányt,akivel boldogan éltek,mig meg nem haltok.
2018. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Annyira imádjátok mások életébe furkálni magatokat, hogy az valami hihetetlen.

Ha nem állnátok ilyen önhitt, beképzelt módon a nők magánéletéhez, miszerint ti majd megmondjátok az "értékét" az alapján, hogy milyen nemi életet élt, akkor nem is félnének a nők bevallani a múltjukat.

Az meg külön mélypont, hogy szerinted a b....szás egyenértékű a szerelemmel, szóval az, akinek érzelemmentes szexkapcsolata van, nem lehet magányos.

Kérdezd csak meg erről a többtucatnyi itteni pasit, akik csak prostival tudnak szexelni. A vágyaid kielégítése érzelmileg nem jelent semmit.

2018. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Hát, én nem tudom egyáltalán normálisnak mondható-e, hogy fiatal nő létemre évek óta nincs senkim. De úgy egyáltalán. Nem amiatt, mert nem hevertem ki az exem, egyszerűen nem találok olyat, akivel komoly kapcsolatot lehetne kezdeni és nem egyből dugni akarnak. Vagy nekem magasak az elvárásaim egy olyan férfiről, aki valóban tud szeretni és törődik a másik féllel. Mindenestre, ha neked nincs senkid, remélem találsz egy rendes lányt. Vannak, ez nem kétség. Csak nem ott, ahol te mozogsz ezek szerint. Sajnos ez ilyen. Na de fel a fejjel. :D
2018. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#7: breaking the habbit, most írj rám és kiderül, hogy a kommented a sors keze-e vagy csak egy véletlen műve, hogy válaszoltál. Ne érvelj kérlek azzal, hogy ez a gyakorikérdések.hu és itt nem ismerkedsz. Kapcsolatfelvételnek tökéletes. :)
2018. jan. 26. 00:01
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

most mi van, savanyú a szőlő, hogy ezek a nők nem frusztrálódnak szexuálisan, mikor épp nincs komoly kapcsolatuk? :D


egyébként a környezetemben ismerőseim barátnőim akik szinglik, 90%ban elzárkóznak az ilyentől. nem hinném, hogy az az általános, hogy minden szingli nőt dug valaki :D

2018. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

Hát ekkora hülyeséget is rég olvastam.

Minden ilyen nőhöz odamész megkérdezni, hogy szexel-e valakivel, vagy honnan szedted ezt az információt?

Illetve minden ilyen nőhöz havonta odamész, hogy még mindig szexel-e valakivel?

Lehet, hogy akit te beleraktál ebbe a "szánalmasnak" címkézett dobozba azért, mert valakivel lefekszik időnként és "nem képes minőségi időt eltölteni egyedülállóként, magában lenni" 5 évig minőségi időt töltött el egyedül, de most épp megismert valakit akit ugyan nem szeret, de kíván, és ez kölcsönös - szóval bele is vágtak egy szexkapcsolatba.


Nem kéne szánalmasnak nevezned másokat, amikor nem vagy különb tőlük. Téged miért zavar, ha egy szingli nő szexel valakivel? Mert te is azt szeretted volna tenni vele, és zavar, hogy más teszi? Ez esetben egy fikarcnyit sem vagy jobb náluk. Azért, mert tetszik, és a barátnődnek szeretnéd? Ha jó kapcsolata van, akkor nem fog másfele kacsintgatni, ez nem kéne probléma legyen. Vagy csak úgy érdekel / zavar a dolog, más célod nincs vele? Ez esetben barátom, te nem vagy képes minőségi időt eltölteni egymagadban, tekintve, hogy nincs jobb dolgod annál, mintsem különböző nők magánéletét kutasd. Rég unatkoztam már annyira, hogy ráérjek mások magánéletén filózni.


Másrészről pedig, mielőtt túl okosnak érzed magad egy adott témával kapcsolatban, kicsit kérdezz körbe, tanulj. Lehet, hogy neked van egy elképzelésed valamiről, de korántsem biztos, hogy az helyes. Mint kiderült, nem helyes.

A szex nem egyenlő a szerelemmel. Lehet szerelem nélkül szexelni, még akkor is, ha te ezt elképzelhetetlennek tartod. Attól, hogy egy nő nem vágyik kapcsolatra, elkötelezettségre, felelősségre (és sorolhatnám) az adott pillanatban, még nem szűnik meg a nemi vágya. Férfiakkal is van így.

Mi a rossz abban, ha az ember kielégíti a kielégítetlen nemi vágyát? Miben árt neked az, hogy a keze helyett egy másik emberi lényre hagyatkozik ez ügyben? Fáj neked, sérti a becsületed, az önbecsülésed? Van a világon bármi közöd hozzá?

Vagy megint leragadtunk a középkori szinten, avagy a szingli férfi nyugodtan szexelhet nővel, hogy kielégítse a vágyait, de ugyanez egy nőnek nem áll jogában, mert nő?


Továbbá az "összes megismert nő" kétlem, hogy folyamatosan szexelne valakivel. Vagy nagyon kevés nőt ismersz, és azok tényleg ilyenek, vagy ismersz egy-két ilyet, hallottad, hogy egy-kettő lefeküdt valakivel, és már rögtön levontad a következtetést, hogy az összes általad ismert nő ilyen. El is megyek a kalapomért, hogy megemelhessem előtted.


Öregem, már én érzem kínosnak, hogy ugyanabba a nembe tartozunk veled, és a hozzád hasonló kimagasló értelmi színvonalú emberekkel, akik a magasból ítélkeznek mások felett felületes megállapításokra alapozva, totálisan vakon arra, hogy ők maguk mekkora kretének pont emiatt. Keress valami hobbit ahelyett, hogy mások magánéletében turkálsz. Ha nő lennék, én se akarnék egy hozzád hasonló alakkal lenni, aki mások szennyesén csemegézik ahelyett, hogy valami értelmesre fordítaná az idejét. Inkább dugjanak a "pojácák". (Mellesleg ez a kijelentésed roppant érett személyiségre utal)

2018. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!