Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti benne lennétek egy barátság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti benne lennétek egy barátság extrákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 21:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Sőt majdnem volt már olyan.
2018. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Igen. 39f
2018. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
Soha.
2018. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Mi bajom lehetne belőle?:D
2018. jan. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egyetlen lány leszek itt. :D


23 éves vagyok, nekem volt már két emberrel is részem benn, egyikükkel fél évig tartott, a másikkal majdnem 2-ig.

Egyikük gyerekkori barátom volt, akivel fél évig tartott, igazából mindig nagyon sokat lógtunk együtt, de sosem alakult ki több mint barátság, ellenben alapvetően elég belsőséges kapcsolatunk volt, aztán idővel adta magát a dolog, főleg, hogy mindig kibeszéltük a szexuális témákat is.


A másik a kivel két évig tartott, Ő velem egy egyetemre járt. Ez picit gyorsabban kialakult, mert megvolt valami nagyon jó közös hang köztünk, aztán végül amolyan " stressz legjobb levezetése és a magány elűzése " szinten lettek meg ezek az együttlétek, de nagyon élveztük. Lehet ez még most is tartana, csak egyetem után most van köztünk majdnem 400km távolság.


Szerintem biztosan lehet harmadik is, feltéve ha nem jön valaki akivel több lenne mint barátság. De mielőtt még privátokkal kezdenétek bombázni, nem akarok itt barátkozni, nem ismerkedek online, és az ilyesmihez csak személyes, kellően jó barát jöhet szóba.


Ami meg az elvi oldalait illeti, én egyáltalán nem tartom ezt rossz dolognak, az élet arra van, hogy élvezzük a lehető legtöbb módon, és semmit sem szabad azért elszalasztani, csak mert a társadalom esetleg rossz szemmel nézne miatta az emberre.

2018. jan. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
Pasiként igen. Volt is már egy és jó volt. Lehetne most is valaki ;) Legjobb lenne egyik tizenéves csajszival így is jóban lenni... :)
2018. jan. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
25%
miután már volt több éves kapcsolatom: nem.
2018. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
44%
Simán benne lennék...!
2018. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát a párommal úgy indult, 5 hónapja kezdtünk ÚGY együtt lenni és kb 1-1,5 hónapja fordult át komoly kapcsolatba és most nagyon jól megvagyunk :) Annyi hogy emiatt kb skippelődött az a nagy rózsaszín ködös szerelmes randizgatós időszak és most kb olyan stádiumban vagyunk mintha már 1
2018. jan. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok véletlen elküldtem :D

SZóval... mintha már 1 éve együtt lennénk ha nem több. Szóval nem az a nagy szerelem hanem amikor már átfordul ilyen mély szeretetbe és törődésbe, meg amikor már egyáltalán nem vagy bizalmatlan semmilyen szinten és nincsenek hülye félelmeid (meg amúgy mivel előbb volt a szex mint a kapcsolat ezért nem kell attól félnem h csak a szex miatt van velem együtt és tesz úgy mint aki fúdenagyon szeret...mert ilyen sajnos már előfordult...)

2018. jan. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!