Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mennyit beszéltek a szexről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit beszéltek a szexről partneretekkel? Gyakran vagy ritkán? Inkább élőben, telefonon vagy írásban?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdésnek tűnik, de nálunk gyakran előkerül, élőben főként.

Azt mondja azért kell róla beszélni, hogy minden oké legyen köztünk.


2018. jan. 22. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sokszor beszélek a párommal a szexről és ez szerintem normális. Eleve egy kapcsolat elején ahhoz, hogy tudd azt, hogy mit szeret a másik elengedhetetlen a kommunikáció. Viszont több éves kapcsolatnál meg unalmas lehet ugyan az a megszokott “forgatókönyv” amit nem árt néha átírni/ megbeszélni. Szóval nyugi, teljesen normális.
2018. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk, leginkább élőben, de néha írok neki, hogy most kívánom őt, vagy ő engem, vagy jó volt az este, ilyesmik. De hosszasan inkább élőben szoktunk erről beszélni, kinek mi tetszik, nem tetszik, mire kíváncsi, stb.
2018. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem perpill csak szexpartnerem van.

Annyit szoktunk beszélni róla, hogy én felhívom őt, vagy ő engem, és megbeszéljük, hogy mikor lesz szex. ;)

2018. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokat, mármint a párommal sokat.

Tudom kicsit gáz így megnyílni a szerelmed előtt, még pasiként is kicsit szégyelled, hogy a belső fantáziákról és vágyakról beszélsz (nem a sima, dugjunk meg "úgy kinyallak", hanem tényleg titkos vágyak és minden amit még nem próbáltál és félsz tőle.)

Nagyon nehéz, mert félsz, hogy elítél, emiatt lassan, adagolva kell, de hosszú távon megéri!

2018. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálunk én vagyok a lány.

Sosem alpári módon mondja el a véleményét, csak néha olyan kínosnak érzem, hogy pl ülünk az ágyon/széken vagy bárhol és erről beszél, kérdez. Persze meg kell beszélni...de nehéz mindent elmondani egy nagy szemekkel figyelő férfinak. (ül az ágyamon, kérdez, magyaráz és mindeközben higgadt, türelmes, de tudom, hogy kíváncsi is és úgy néz...)

2018. jan. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!