Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy erotikus masszázs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy erotikus masszázs nőknek? Van olyan aki olyat vallal hogy torál felizgat de nincs tovább vagy mindig van mas is?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nőként ezt a nő dönti el, ő fizet, ő mondja meg, hogy mit akar. Meg természetesen a "szolgáltató", ugyanis nem mindegyik masszőr célja szexuális felhangot adni a masszírozásnak.
2018. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én olyat vállalok, amilyet szeretnél! ;-P
2018. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

voltam olyan masszázson ahol felizgattak de nem volt tovább még akkor sem ha fizettem volna.

egyrészt ez a fajta önmegtartóztatás a tantra része másrészt meg így legális a dolog. alig bírtam hazaérni, annyira felizgatott...

2018. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!