Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már erotikus masszázs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már erotikus masszázs élményetek? Vélemény? Tapasztalat? Mit csinálnak egy ilyen maszason?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Volt


Szakszerű masszázsban ne reménykedj, ha fáj a hátad vagy csak át akarod gyúratni magad akkor igazi masszőrt keress :)


Bekenik a hátad, pár percig simogatnak majd kiverik (vagy leszopnak) hogy mielőbb lerendezzenek.

Max az a jó amikor nagymellűhöz mész és cicikkel csúszkál a hátadon, nyakadon.


Nagyon ritkán megyek ilyen masszázsra, de ha olyan a nő hogy nagyon bejön telefonban rákérdezek vállal e többet (szex), ha nem akkor nem is foglalok időpontot. De egy része hirdetésben nem írja, de telefonban -olykor kiderül hogy engednek.


Meg ugyanennyi pénzből elmegyek olyanhoz akivel szexelek egy jót.

Ilyen hátkenegetés meg kiverés nem éri meg.

2017. dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Viltam már, eddig 2rossz volt és egy fantasztikus

A gagyi az gyenge simogatás masszázs helyett és béna faszverész volt.

A fantasztikus az megy egy jó masszázs és egy hatalmas spricc egy hosszú kényeztetés után..

2017. dec. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam! Masszázs extrával: szakszerű masszázs, valóban masszőr csajtól. átgyúrt rendesen, utána lingam masszázs hatalmas (érstd majdnem plafonig) spriccel. Kézi levezetéssel, semmi szopás. egy nagyon szexi telt csaj, hatalmas cicikkel, fehérneműre vetlőzve csinálja.
2017. dec. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem speciel egy profi eszo/lingam masszázs messze jobb mint egy gyors kufirc, úgyh jobb szeretem az erotikus masszázst, mint a prostit... a prosti ha tud gyorsan lerendez, az eszonak viszont a lényege h addig húzza ameddig lehet.
2018. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáltam már és nagyon jó volt
2018. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!