Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam az exemnek 3 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az exemnek 3 év után, hogy ilyen módon éltem meg az orgazmust?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

3 évet tartott a párkapcsolatom,nagyon szerelmes voltam és meg vagyok is.Sajnos.Elhagyott.Egyik naprol a masikra,egy másikért.Egy hónapja szenvedek.A szeretkezes nagyon jó volt vele.Volt orgazmusom,csiklói.De sajnos ott rontottam el,hogy azt hazudtam az elejétől fogva,hogy hüvelyi is van ,és megjatszodtam.Az ismerkedés szakaszban mondta,hogy neki az a leg izgatóbb a szexben ha a lány élvezi,huvelyben is.Persze hogy nem akartam hidegnek tűnni .Jol esett ,nem fajt.Tokeletesen passzoltunk.Imadta a puncim.Mindig elégedetten dőlt hatra egy szeretkezes után,mert olyan jól szinleltem,semmit nem vett észre.Sokszor el akartam neki mondani fe féltem hogy elhagy és nem éri meg hogy azért hazudtam mert akartam,hogy férfinak érezze magát.9 év van köztünk.Ő mar 34 éves.

Most van valakije..Szemet volt velem és bevallotta ,nemszeretett igazán.Es sokat hazudott.

Most arra gondoltam én is revansot veszek és elmondom hogy milyen volt.Jo volt ,élveztem ,de csak ha ott csókolt vagy mást csinált ,akkor tudtam orgazmust at élni.

Mit tegyek?

Kérlek ne ítéljetek el nagyon :(


2018. jan. 17. 21:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
22%
jaj Kérdező ://// ne hagyd már, hogy ennyire kihasználjanak. legalább tanulsz belőle talán...
2018. jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!