Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam az exemnek 3 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az exemnek 3 év után, hogy ilyen módon éltem meg az orgazmust?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

3 évet tartott a párkapcsolatom,nagyon szerelmes voltam és meg vagyok is.Sajnos.Elhagyott.Egyik naprol a masikra,egy másikért.Egy hónapja szenvedek.A szeretkezes nagyon jó volt vele.Volt orgazmusom,csiklói.De sajnos ott rontottam el,hogy azt hazudtam az elejétől fogva,hogy hüvelyi is van ,és megjatszodtam.Az ismerkedés szakaszban mondta,hogy neki az a leg izgatóbb a szexben ha a lány élvezi,huvelyben is.Persze hogy nem akartam hidegnek tűnni .Jol esett ,nem fajt.Tokeletesen passzoltunk.Imadta a puncim.Mindig elégedetten dőlt hatra egy szeretkezes után,mert olyan jól szinleltem,semmit nem vett észre.Sokszor el akartam neki mondani fe féltem hogy elhagy és nem éri meg hogy azért hazudtam mert akartam,hogy férfinak érezze magát.9 év van köztünk.Ő mar 34 éves.

Most van valakije..Szemet volt velem és bevallotta ,nemszeretett igazán.Es sokat hazudott.

Most arra gondoltam én is revansot veszek és elmondom hogy milyen volt.Jo volt ,élveztem ,de csak ha ott csókolt vagy mást csinált ,akkor tudtam orgazmust at élni.

Mit tegyek?

Kérlek ne ítéljetek el nagyon :(


2018. jan. 17. 21:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem kellett volna eljátszani. Most már ne mondd el. Azt hinné, hogy most hazudsz, és nem akkor. Felejtsd el!

Máskor a) válassz normális pasit, vagy legalábbis ha szemét, hagyd ott b) ne játsz meg semmit, inkább beszéljétek meg, még te is jobban jössz ki (mindent kipróbáltok, hogy hogyan lenne jobb, hmm?)

2018. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Kedves utolsó válaszoló !(és nem csak ) igen ki próbáltunk mindent szinte.Olyan gátlástalanul és jól esően tudtunk szeretkezni és meg kívánni a másikat.Mindig mondta,hogy soha senkivel nek esett neki ilyen jól és senki nem volt ilyen édes mint én.S hogy mellettem igazán férfinak érezte magát.Mert h mennyire ki tud elégíteni.Hogy mondhattam volna meg neki hogy Bocsi de nem tudsz ki elegiteni..Kinek lett volna ez nagyobb gáz?neki vagy nekem ??A másik hogy szinte mindig 69 eztunk is vagy máshogy ingerelt amitől jött az orgazmus nekem is.Tudta is,persze aztan jött a megjátszott rész is.S ő abban a tudatban volt hogy én mindig többször el élveztem ..

Tudom tudom nevetséges de ez van..

És meg mindig nem tudom mit tegyek

2018. jan. 17. 23:48
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod neki úgyis levágja, hogy csak azért mondod, hogy visszavágj és még mindig szereted... Csak az ő malmára hajtanád a vizet. Nehéz ilyenkor, tudom, de inkább próbálj tovább lépni és találj valakit, aki tényleg ki tud elégíteni vaginálisan is.
2018. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mondd el, mert bánni fogod, hogy nem tetted. reagálni szerintem nem sokat fog rá, de te megkönnyebbülsz.


viszont következő kapcslatoban ne játszd meg. mi lett volba, ha nem szakítotok? egy életen át eljátszod?

2018. jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd! Tudom milyen szar érzés. Én is jártam ebben a cipőben és most újra ebben vagyok megint ugyanaz a pasi miatt! Lépj tovább. Csak azt hinné, hogy azért írsz rá hogy ez legyen az alibid...Nem éri meg. Ismerkedj, beszélgess, nyiss más felé. Nem mondom, hogy az idő majd segít, mert nem minden esetben! De! Ahogy telik majd az idő és megismersz valakit aki fontos lesz számodra, elhalványulnak majd ezek az érzések. Felejtsd el. Örökre...
2018. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

csodálom a srácokat akik nem veszik észre a megjátszottat.

én viszonylag későn kezdtem és a barátnőm elég tapasztalt volt, egy sok évi kapcsolattal.

a párja elég hülye volt, emiatt sokszor megjátszotta, mert megsértődött a pasi, ha nem volt orgazmus, nálam szerencsére sokkal felszabadultabb volt minden, hiába nem volt tapasztalatom, hamar egymásra hangolódtunk és annyira el tudta engedni magát, hogy igazi orgazmusa lett.


a lényeg, hogy az elején nálam is megjátszott 1-2 alkalomkor orgazmust, amikor túl fáradt volt és "nem akart megsérteni"

nem tudom mennyire bénának kell lenni, de a megjátszott TELJESEN más az igazitól.


34 éves a pasi és még mindig bedől a megjátszottnak??? hát ez nekem nagyon érdekes... vagy nagyon jól szimuláltad a magas pulzust, az izzadást, a kapkodást, a szapora légzést, a pupilla kitágulást és a punci összehúzódásokat és a farkon érezhető lüktetést, amellett a sikolyokat, a nyögéseket, a levegő elmaradást, a karmolást és az utána következő mámoros perceket, fáradságot, kábultságot VAGY a pasi nagyon nem tudta mivel jár egy rendes orgazmus.

2018. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Utolso megfogta a lenyeget. Boldogitson a tudat, hogy valoszinu az uj noje is csak megjatssza. De ha elmondod neki, mindenkeppen egy szanalmasnak tuno utolso probalkozasnak fog tunni amivel revansot akarsz rajta venni. Nehez nem megtenni, mert erzekeny pont, de nem fogja erdekelni.

Azzal tudsz bosszut allni ha nem kaparsz utana elfelejted es keresel valakit akivel tenyleg boldog vagy, oszinten szeret, es megjatszanod se kell.

Kitartas!

2018. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Most ott all a helyzet,hogy tegnap találkoztunk és elmondtam neki.Fajt neki,de nem hibaztatott.

És sajnos le feküdtünk egymással..és most bánom,mert ugyanúgy folytatni akarja a mostani barátnőjével.

Azt mondta sajnálja,még egy zsákban is meg kívánna és hiányzik neki hogy én mennyire ismerem mit szeret és hogyan.Es az ágyába csábított.En pedig hagytam,mert reménykedtem,édes szavakat suttogott,olyan boldog voltam..

Tudom,Elszurtam

2018. jan. 19. 17:59
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Okos vagy. Szia.
2018. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%
15 vagyok. Nemár. Miért engedte meg a női büszkeséged?! Csak ürített nálad. Ne is merj belegondolok ebbe többet. Mégha 'édes szavakat is suttogott a füledbe...Te nem kellesz neki, csak megk/rt Felejtsd el, de tényleg. Tanulj ebből az esetből! Mindenki a saját hibájából tanul.
2018. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!