Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti őszintén mit élveztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti őszintén mit élveztek a nyalásban?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni, hogyan lehet élvezni a testnedvek fogyasztását, illetve nyalni azt a lyukat, ahonnan pisi jön, kicsivel lentebb pedig a büdös kaka? Arról nem beszélve, hogy úgy néz ki, mint egy csupasz csiga.
2018. jan. 11. 15:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

28:


Szerintem a kérdező egy látens meleg srác, aki még nem tudta elfogadni maga előtt sem, hogy jobban érdekli a pénisz, mint a punci.

2018. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
51%
én is ezt mondom! :) 28-as vagyok!
2018. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom, a fiúk mit szerethetnek rajta... De én csinálni egy srácnak nagyon szeretem! És nem arra gondolok közben, hogy ott pisil, pedig a fiúknál konkrétan ugyanazon a lyukon keresztül történik a dolog, mint ahol az előváladék és a sperma is kijön. Én mégis szeretem csinálni, és még az előváladék ízét is szeretem közben. Szóval el tudom képzelni, hogy fordítva a fiúk is így vannak vele. ;)
2018. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok szegényt; mintha egy vaknak magyaráznád, hogy milyen szép a kilátás a Dunakanyarban.

Valszeg van egy ilyen tisztasági fóbiája, reménykedjünk, hogy tán kinövi.

2018. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Meleg vagyok-e? Ja, valószínűleg, lány vagyok, aki egy meleg srácnak képzeli magát, és undorodik a pinanyalástól, mert a fiúkat szereti. :D
2018. jan. 11. 21:27
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj h feltettél egy kérdést és amire normálisan válaszolnak a saját véleményükkel azután próbálod a te érveidet és véleményedet a másikra hárítani.

Egyszerű. Akihez nagyon vonzódunk annak az illatat, az íze mindenhol jó. Egyszerű kémia és biosz. Lehet bacilusok vannak ott. És? Más ne szeresse mert te nem szereted? A testeden fürdés után is több milliárd bacilus van. Azt is lecsókolhatja a pasid. De ha már feltettél egy kérdést akkor ne flegmán okoskodj már h neked van igazad. Kiskorodban te is mindent a szádba vettél és lett bajod? Egyszerűn a szexuális szinted a béka segge alatt van. Elitéled ha másnak jó és gusztuslannak tartod miközben senki nem tette oda a nunádat a szájához erőszakosan h nah most kisanyám én kinyallak téged.

2018. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Én adni is szeretek nem csak kapni! Ha szopnak nekem akkor minimum, hogy nyalok cserébe. És közben nem a bacikon jár az eszem!

Ilyen meggondolásból ne kapaszkodj a buszon és ne fogj kezet senkivel mert mind-mind nagyon veszélyes!

2018. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Nem fogom más kezét nyalni és a buszon sem :(
2018. jan. 11. 23:02
 39/40 anonim ***** válasza:

Ha a nyakadat csókolgatja, ott is vannak bacilusok. Ráadásul szex közben megizzad az ember, így gyakorlatilag az izzadtságot puszilgatjátok le egymásról. Ez nem zavar?

És a behatolást miért nem tartod undorítónak? Ha a bacilusos, testnedves nemiszervetek ér össze, azzal se lesztek tisztábbak, sőt el is kaphattok valamit.

Egyébként a helyedben elmennék egy szexuálpszichológushoz, mert ez nem állapot, hogy ennyire irtózol a szex legjobb részeitől. Valószínűleg valami mélyen gyökerező fóbiát, félelmed van. (Abból következtetve, hogy még magadtól is ennyire undorodsz... hidd el, ez nem normális!)

2018. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

*fóbiád, bocsánat. :)

Amúgy ezt jószándékú tanácsnak szántam!

2018. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!