Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti őszintén mit élveztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti őszintén mit élveztek a nyalásban?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni, hogyan lehet élvezni a testnedvek fogyasztását, illetve nyalni azt a lyukat, ahonnan pisi jön, kicsivel lentebb pedig a büdös kaka? Arról nem beszélve, hogy úgy néz ki, mint egy csupasz csiga.
2018. jan. 11. 15:22
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
A biológiából indulok ki, a női hüvely: forró, bacilusok családjai tenyészkednek kívülről-belülről, savas, puffad, van egy jellegzetes szaga, ragacsos folyás, néha a szőrökre ragad, a nők soha nem fogják a férfiaknak mondani, de ha megizzadnak nyáron, vagy táncolás után buliban gomba meg fertőzés nélkül is olyan nyavaját hagy a bugyin, és olyan szaga van, hogy megnézném hogyan nyalnátok ki.
2018. jan. 11. 15:37
 22/40 anonim ***** válasza:
84%
Talán nem is igazán a nyalástól undorodsz, hanem magadtól. Ha a barátod hajlandó kinyalni, akkor csak dőlj hanyatt, és élvezd. Ne ilyen marhaságokon agyalj. Szerintem nem voltál te még rendesen megcsinálva, csak összemaszatolva...
2018. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Azért ne keverjük össze a szervetlen koszos poros vírusos felületeket, egy női hüvellyel, amit nem lehet sterilen tartani soha, igaz, ártalmatlan baktériumok élősködnek rajta, de én nem szívesen fogyasztanám őket. Ezért csodálkozom, hogy nektek férfiaknak hogyan van gyomrotok ehhez.
2018. jan. 11. 15:41
 24/40 A kérdező kommentje:
Most mi köze van itt ennek ehhez, hogy meg voltam-e csinálva vagy sem? Nem tartozik ebbe a kérdeskörbe, mert igen, kinyaltak már és el is élveztem, de közben bűntudatom volt, hogy milyen gusztustalan egy dolog, azóta nem nagyon hagyom, csak ha az illető valami kiábrándíthatatlanul ragaszkodik hozzá.
2018. jan. 11. 15:43
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert kanosak vagyunk és imádjuk a nőnek minden testrészét :D vagyis én legalábbis így vagyok vele. Szeretek örömet okozni és számomra nem undorító ha tiszta a nő...
2018. jan. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Nos van akinek nem olyan jóízzű/jószagú a nunija (mert mondjuk fertőzése van, épp elmúlt a menszesze vagy egyszerűen csak ilyen alkat), de igenis vannak finom ízzű és illatú puncik ...nembeszélve arról az érzésről, ahogy az ember nyelve ahhoz a puha, síkos kis testrészhez ér. A legtöbb férfi ezt izgatónak találja. Slussz passz. Nyilván a higiénia alap dolog kell, hogy legyen (tehát szex előtt legyen tisztálkodás, ha puncinyalás is lesz).
2018. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Finom az íze, szaga, érintése, látványa.


És jól esik az, hogy a másiknak jól esik :) - Tudod, vannak dolgok az életben amiket nem azért csinálsz, mert neked jó, hanem mert a másiknak jó. Mert ha szeretsz valakit, akkor csinálsz dolgokat, hogy neki is jó legyen.

2018. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
34%
Te fiú vagy lány vagy? gondolom, még szűz!
2018. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
A kéjtől eltorzult arcot, a remegő-vonagló testet, a lucskos punci érzését, aromáját, a nyögéseket, sóhajokat, a combok szorítását, a popsilyuk ízét-illatát.
2018. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 ceruzabácsi ***** válasza:
100%
Igyál inkább valamit...
2018. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!