Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak férfiak, akiknek már volt legalább néhány nő (vagy több) az életükben, de még sosem élveztek punciba?

Figyelt kérdés
Akik sosem találtak olyan nőt, aki tabit szedett volna, vagy engedte volna a puniba élvezést valahogy és nem is tudják milyen óvszer nélkül dugni.
2017. dec. 19. 19:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
84%

Szerintem nem sokan szeretnek játszadozni az ilyennel. :) Tudtommal a tabletta nem véd meg az AIDS és más dolgok ellen, így ez veszélyes pálya...

Arról nem is beszélve, ha egy olyan csaj engedi ezt meg, akibe a fél világ belenyomta esetleg...

2017. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem alkalmi vagy egyéjszakás kapcsolatról beszélek, hanem amikor már együtt vannak akár pár hónapja és a lány tabit kezd szedni a kapcsolat miatt, mert megvan a bizalom a kapcsolat stabilitását illetően.


Erre gondolok

2017. dec. 19. 19:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt persze. Akivel csak gumival lehetett csinálni ott ez volt.
2017. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem törvényszerű, hogy a lány "tabit kezd el szedni". Sőt manapság a SJW korában van olyan nő aki dacból se teszi, mert "szenvedjen a férfi". Aztán persze van aki nem teheti egészségügyi okok miatt, stb...
2017. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4:

Igen, pontosan. Ezért kérdeztem, tettem fel a kérdést, amit te is írtál.


Hogy akkor ezek szerint simán lehetnek huszon-harmincas férfiak, akik voltak már egy-két kézen megszámolható nőkkel az életükben (szóval nem szerencsétlenek, lúzerek), tartós kapcsolatokat szeretnek, de a csajaik közt egy sem volt, akinek a puncijába lőhették volna a spermájukat, olyan okok miatt amiket te mondtál.


Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e itt is ilyen férfi és mit gondol erről. Vagy van-e nő, akiben még sosem volt csupasz (raw, óvszer nélküli) farok az életében.

2017. dec. 19. 20:35
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Én tartok a betegségektől is, és nem akarom tömni magam hormonnal. Szerencsere a baratom megertő.

22L

2017. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Két barátnőm volt eddig. Az elsővel egy év után álltunk át tablettára. Akkor élveztem először igazán punciba. Fantasztikus élmény, mondjuk értem a lányokat is... Kellemetlen hogy utána csordogál.


A második barátnőmmel négy éve vagyunk együtt, ő csak gumival hajlandó. De legalább az orál működik... Szívesebben is élvezek gumi nélkül orál közben mint gumival punciba. Párszor említettem neki, hogy nem az igazi, de nem akar tablettákon élni. Nehéz az élet. :) 25F

2017. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Imperial Clone válasza:
Nekem pl előző barátnőim nem véletlen nem engedték, ezért húztam ki időben.
2017. dec. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt már nő (inkább lány), aki azt mondta h szed fogamzasgatlot,tobb is, de nem bizom en ilyen jott-ment fehermajuakban:D
2017. dec. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos én mázlista voltam, mert 20 évesen egy 30as csajjal jöttem össze és neki spirálja volt... egyik legjobb haverom mindig panaszkodott, hogy zavarja a gumi, másik haverom meg még gumival is kapdki kukit játszott, mindig hülyének néztük... aztán haver akit zavart a gumit rábeszélte a csaját a tablettára, fél év múlva már jött a baba..., azóta elválltak, mikor az amúgy is szar keresetéből lecsíp egy jó nagyot a rendszer gyerektartásra mindig szóbakerül az esti sörözésnél, hogy bárcsak ő is kikapta volna...
2017. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!