Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van eselyem az ilyen lanyoknal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van eselyem az ilyen lanyoknal?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben, teljesen odalettem a nagy feneku lanyokert akiknek vastag a vadlijuk. De nem koverek csak nagy a popsi es vastag a vadli. Szinte ez lett a zsanerem.

En egy magas vekony srac vagyok es nem tudom, mennyire van eselyem az ilyen lanyoknal, persze tudom nem csak a kulsosegek szamitanak. De megis sokszor van az, hogy kigyurt pali-kigyurt csaj es igy tovabb.


Koszonom a valaszokat!


2018. jan. 10. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad
2018. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat, lemaradt a testalktombol,hogy magas te szalkas/szikar.
2018. jan. 10. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül igaz, hogy kigyúrt pasi csak kigyúrt csajjal, stb... szóval van esélyed bőven, csak próbálkozz! :)
2018. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezekből a tré formákból egyre többet látok , sőt elefánt kategóriába is beillenek . A pacákok igénytelenebbek a nőknél , ezeknek a vízilovaknak több korcsoport és eltérő fazonok is verték magukat . A másik véglet a melltelen aki extra potrohhal nyomul , ezeknek is van keletje . A csitri és kifejletlen se marad egyedül . A dagadt és a sovány férfi koppan , akkor ha ronda mulya vége ...
2018. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most nézd, attól függ, mi a nagy fenék...

Engem széles csípővel áldott meg a sors, így nyilván a fenekem is nagyobb, mint egy vékonyabb csípőjű lánynak, és úgy vélem, a vádlim is vastagabb az átlagnál - legalább is 3 éven át ezen pörögtem, hogy miért vastag a vádlim, és hogy tehetném vékonyabbá.

A fenékre visszatérve, nincs akkora fenekem mint egy Nicki Minajnak vagy Kim Kardashiannak, pláne, mivel full természetes vagyok. Ha adnál egy képet, könnyebben meg tudnám mondani, az említett kategóriába tartozom-e.


Mindenesetre nekem bejönnek a magas, vékony testalkatú férfiak. Nem a pálcikaemberek, hanem a normál testalkatú, arányos testű férfiak, ha izmos, az egy bónusz.

2018. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!