Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,11 cm-es pénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,11 cm-es pénisszel semmi esélyem a lányoknál?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok.
2016. aug. 15. 02:27
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

"A kutatók száz olyan nőt vizsgáltak meg, akik szültek, a vizsgálat szerint alapállapotban átlagosan 7-8 centi hosszú a hüvely, ami izgalmi állapotban megnyúlik, és 9,5-10,5 centire nő. Ez a hosszúság a behatoláskor még nagyobb lesz, 11-12 centi átlagosan – adja meg a választ Dr. Lehmiller a blogján."


Képzeld el, hogy az ujjaddal is ki tudsz elégíteni egy nőt, akkor ezzel a mérettel is sikerülne. Csak az a szomorú helyzet, hogy ezt a nők nagy része nem tudatosítja, és élből elküldenek téged melegebb éghajlatra.

2016. aug. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem minden nő gondolkodik így ahogy az előttem szóló kifejtette.

Legalábbis csak remélni tudom, vannak még mások is így belátásom szerint és ez teljesen biztos hogy igen van esélyed a lányoknál és ha már odáig jutottok hogy ez tèma legyen szerintem éppen nem fogja érdekelni.

2016. aug. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Aki ilyenért otthagy az nem érdemel meg.
2016. aug. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
#2 Én sem mondtam, hogy minden nő így gondolkodik, persze lehet esélye a nőknél, ez kétségtelen, de készüljön fel rá, hogy a legtöbb lány nem olyan kedves módon utasít vissza. :)
2016. aug. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Hívd kobrának! Kobra 11- nek!

;-)

2016. aug. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha kőkemény és még tudod használni jó a csípő technikád akkor tudsz örömet okozni a lánynak. Nem mindig a méret a lényeg hanem a teljesítmény és a minőség :) 22 / L
2016. aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Olvastam egy orvosi cikket, ott a 10 cm feletti pénisszel kapcsolatban azt írták, hogy már az a méret, amivel lehet orgazmust okozni egy nőnek.


Hidd el, vannak többen, akiknek ekkora van, és kapcsolatban vannak.

2016. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én exemnek 12cm volt és mindig ki tudott elégíteni:)
2016. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam példát arra, hogy valakit a mérete miatt utasítottak volna el.
2016. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak is ekkora, 4 centis átmérővel!

Nekem ő így tökéletes, szóval természetesen van esélyed neked is!:) Csak legyél magabiztos!

2016. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!