Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti visszautasítanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti visszautasítanátok ezért?

Figyelt kérdés

Véletlen összefutottam egy sráccal, akivel előtte megbeszéltünk egy barátsáf extrákkal kapcsolatot, mert másra nincs idő. Munka, tanulás stb. De nem is ez a lényeg.

Hanem, hogy szex lett belőle, de nem voltam sima sehol, mégcsak a lábam sem. Jó, persze nem volt hatalmas dzsungel, de sima sem. Őt nem zavarta,de barátnőm azt mondta, ő tuti nem.ment volna bele, mert nagyon ciki. Én úgy gondolom nem vagyunk már gyerekek ezen nem kell fent akadni.

Pasik, ti mit gondoltok?


2018. jan. 10. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
hát én nőként mondom, hogy nem tudnék szexelni úgy h nem vagyok sima
2018. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem zavarna de tudom hogy a férfiak többségét igen.
2018. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz fiú vagyok de nem us teljesen értem hogy miért lányokhoz szól a kérdés.
2018. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem teljesen hidegen hagy, hogy full szőrös-e, vagy csupasz. A tested a lényeg, nem a szőreid.
2018. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A pasik nagy többsége, ha puncit kap a kezei közé, nem nézi hogy milyen. Sőt, elég sokan szeretik inkább a természetes, vagy fazonra nyírt stílust. Kevesen vannak oda a babanunáért.

Ahhoz meg már igen válogatósnak kell lenni, hogy ezért egy férfi lemondjon a szexről.

Újkori baromság ez a csupaszság mánia.

2018. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd simán csak féltékeny, mert bele mertél menni egy ilyen viszonyba.
2018. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Sosem leszek 100%-ig szőrtelen, mert bármekkora divat is, hülyeség. Az nem véletlenül van ott, az a szervezeted első védfala.

Kísérleteztem fazonokkal, és akárhányszor a leborotválttal / túl rövidre vágottal próbálkoztam, pár napon belül összeszedtem valami kisebb fertőzést - pedig ügyelek a higiéniára. Ilyen fajta vagyok. Ha természetesen hagyom vagy nem vágom túl rövidre, akkor abszolút semmi bajom nincs, pedig pontosan ugyanannyit és ugyanúgy tisztálkodom.


Szóval nem, nem hagynám ki a szexet azért, mert nem vagyok teljesen szőrtelen. Egyedül az aggasztana, ha a lábam nincs leborotválva - annak már semmi köze az egészségemhez, így az nálam egy fontos szempont. :)

2018. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szokott érdekelni nöként. Oké, ne legyen dzsumbuj, de egy pár napos borota a lábon, honaljon abszolut észrevehetetlen a pasik számára. A punci annyibol más, h vannak pasik, akik a csupit, mások a szöröset szeretik. Ha a te pasidat nem zavarta a ször, akkor hurrá. Ne aggodj ezen 😉
2018. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sosem fogom megérteni a nőket.


Dugtatok. Túl vagytok rajta. Nem hányta el magát. Nem halt bele. Nem jöttek dühös férfi tüntetők, követelve a szőrtelenítést. Akkor most mégis mi a gond?


Az utolsó dolog, amivel foglalkozom szex közben az az, hogy szőrös-e a barátnőm lába. Ráadásul egy barátság extrákkal kapcsolatban nem a másik meghódítása a cél, hogy ennyire ilyesmin érdemes legyen görcsölni. Vagyis Timberlake és Kunis nem így prezentálták a filmben.

2018. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem sose csak egy szeretőm volt, ha kavartam, általában párhuzamosan 2-3, mert a libidóm túl magas, és a legtöbb ember beéri heti egy alkalommal, nekem meg ennél jóval több kell. Mivel nekem a férfiak váltva voltak, egyik nap ez másik nap másik, nem érdekelt, hogy mindig tökéletes legyek. Hét végén szőrtelenítettem epilátorral, amíg sima maradt addig sima volt. A férfiak ritkán vinnyognak azon, hogy miért nem vagy tükörsima.
2018. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!