Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti visszautasítanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti visszautasítanátok egy fresh srácot aki 175, sportos, vicces és kicsit csendesebb, udvarias?

Figyelt kérdés

#sportos #tetszés #srác #esély barát
2016. nov. 9. 19:46
 1/7 A kérdező kommentje:
ha van barátotok? (ez lemaradt)
2016. nov. 9. 19:47
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Hát ha nekem is tetszik akkor nem :D Nem zavarna hogy csendes ha rendes és jó a teste meg minden adottsága megvan ami tetszik kétség kívül nem utasítanám vissza ;)
2016. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
előző voltam :D Hát ha van barátom akkor mérlegelnék ki tetszik jobban s kivel érzem jobban magam
2016. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fresh(magyarul friss) az a srác szüzességét jelenti vagy a fess,szóra gondoltál,mint aki tetszetős, szemrevaló?
2016. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tetszetős a másik már egy ideje nem érvényes rám:)
2016. nov. 9. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van barátom, akkor igen.

Általánosságban párkapcsolati/szexuális téren elég nyitott és elfogadó vagyok, kevés dolog tud kiakasztani. Az egyik ezek közül az árulás, a bizalomvesztés. Valakit ha megcsalnak, az akkora törést okoz benne, akkora kárt okoz ami leírhatatlan. Még nem volt részem benne, de "mellékvágányokról" már találkoztam vele. Soha többet nem szeretnék, okozója meg még kevésbé akarok lenni.

2016. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha van pasim akkor értelemszerűen visszautasítok bárkit.
2016. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!