Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív lányok! Bejönne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív lányok! Bejönne Nektek néhány nap előzetes letartóztatásban?

Figyelt kérdés
Lenne vallatás, kihallgatás, cellába zárás, rabszállító furgonba zárás, bilincselés, vezetőszáron "sétáltatás" ...stb.

2018. jan. 6. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Attól hogy szub vagyok nem kell a priusz.

Ez magán élet magánügy otthonra tartozik és arra a bizonyos szobára. És a Páromra aki Dom.

2018. jan. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem lenne utána priuszom, akkor bejönne. Mind szívesen átélném, amit leírtál. És motozás is legyen.
2018. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább szolgáljon az ágyba
2018. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne priusz, pár nap múlva kiderülne, hogy ártatlanok vagytok.
2018. jan. 6. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha Mázsa-Mari nem akar magáévá tenni a cellámban akkor benne lennék.
2018. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mutogatnának a híradókban, amint pórázos bilincsben vezetgetnek és magánzárkát kapnék, vagy legalább hozzám hasonlóakkal lennék összezárva, akkor igen, kipróbálnám. Lehet, hogy be is jönne.

Régóta izgatja a fantáziámat, hogy milyen lehet egy ilyen eljárás, de ha élesben kattanna rajtam a bilincs és csukódna be mögöttem a cella ajtaja, lehet, hogy nem lenne ilyen nagy pofám.:)

2018. jan. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem bejönne
2018. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!