Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? A meleg barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A meleg barátom nem hiszi el, hogy nekem a lányok is tetszenek. Bi vagyok és jelenleg lányos időszakomat élem. Nem érti meg azt, hogy én valóban biszexuális vagyok, és sokat piszkál azzal, hogy szerinte én tagadásban élek, de ez nem igaz.

Figyelt kérdés

Én soha nem mondtam azt, hogy nem tetszenek a lányok, és hogy nem tetszenek a fiúk, viszont most a lányokhoz vonzódom jobban.


29/F


2018. jan. 5. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hard theme. Nagyon hard. Ezért nehéz binek lenni. A heteró csajok sokszor melegnek tartanak a meleg fiúk meg semmiképpen nem biszexnek hanem vagy ők is melegnek (inkább) vagy heterónak.
2018. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ugyan igy nekem is volt mar parszor... En is biszex vagyok es hiaba volt baratom veszettul kivantam a lanyokat is tarsasagag es persze mashogy is.. de ha tenyleg szereted a parod egy ido utan elmulik ez a vagy.. :)

19/L

2018. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!