Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelenthet, hogy volt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, hogy volt egy szerelmem tinédzser koromban, akivel végül nem lett köztünk semmi komoly és aki két ével ezelőtt meghalt, azóta pedig folyton róla fantáziálok?

Figyelt kérdés
Pontosabban, nem folyton, hanem ha magamhoz nyúlok, ő jut az eszembe és rá is szeretek a legjobban elélvezni...
2018. jan. 4. 00:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Két évvel ezelőtt? Jó fiatal lehetett. :(
2018. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreérthetően fogalmaztam, ez a tinédzserkori dolog már régebben volt, azóta sok év eltelt. Fiatal volt egyébként, 25 éves... :(
2018. jan. 4. 00:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudat alatt így próbálod feldolgozni az elvesztését. Sajnálom.
2018. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen, ez is lehet. Én kicsit attól is tartok, hogy mindig jobban izgattak az elérhetetlen dolgok és ő már sajnos biztosan az.. :( Elég szánalmasnak érzem magam és borzalmas ember is vagyok, hogy ezt az egészet olyan romantikusnak is érzem...

2018. jan. 4. 00:34
 5/13 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel... Elképzelhető, hogy így próbálod feldolgozni..Sokat jelentett számodra akkoriban?
2018. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igen. De erre valahogy csak most jöttem rá igazán, amióta meghalt, illetve párszor összefutottunk még azokban az időkben, ami után úgy alakult, hogy nem lett köztünk semmi és mindig volt köztünk valamilyen vibrálás/vonzódás...
2018. jan. 4. 01:11
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy nekrofil vagy.
2018. jan. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod, hogy ezt romantikusnak érzed. Nem ártasz vele senkinek. Se neki már, se a hozzátartozóinak, se senki másnak nem lesz attól rosszabb, hogy te mit érzel, mit gondolsz, mit csinálsz. Nyilván azért megvan benned a tisztelet a hozzátartozói iránt, nekik nyilván nem mondanád el ezt, hanem máshogy beszélnél velük erről a dologról, ha szóba kerülne és sajnálnád őket.
2018. jan. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az utolsó előttinek csak annyit, hogy a nekrofil azt jelenti, aki hullákra izgul fel... Én nem így képzelem el vele a dolgot, hanem még életében.

Az utolsónak köszönöm!

2018. jan. 4. 02:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért ez elég bizarr.
2018. jan. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!