Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek ezzel a csajjal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a csajjal? 🤔

Figyelt kérdés

Nyaron ismertem meg egy lanyt a strandon es azota beszeltunk es azt mondta velem bejovok neki meg velem siman lefekudne, es sokat beszeltunk is errol...🤔😄...nekem is bejon a csaj nagyon de szilveszterkor ott volt a buliba de en egy masik csajjal csokoloztam vegig azota nem beszeltunk most felek irni neki haragszik szerintetek? Latta o is es nem is mentem oda hozza pedig en mondtam neki hogy oda jojjon buliba... Mit csinaljak azert hianyzik..

20/f 18/l


2018. jan. 3. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól elpasztad tesó :)

.... Igen, haragszik...

2018. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát így leírva a szitut szerintem marha pipa lehet a csaj rád úgyhogy a "mit kezdjek vele" kérdésedre a legjobb válasz az lenne, hogy hagyd békén. Szerintem.
2018. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ember! Nyáron...
2018. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóba nem állnék veled többet
2018. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"lefekudne, es sokat beszeltunk is errol.." Beszélj továbbra is erröl Már tudja, hogy nálad ez csak nagyszáju szöveg.
2018. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nyáron közölte hogy kúrni akar veled akkor miért nem lehetett akkor?

Ráadásul elhívod buliba aztán mással tolod nem vagy semmi haver...

2018. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Mond azt neki,hogy végig rágondoltál közben.

18 évesen lányok még totál buták :D

2018. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Félév alatt nem feküdtél le vele. Istenem, de szánalmas vagy.
2018. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezek a mai fiatalok életképtelenek bakker!
2018. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a vonat elment. Nyomulj a csajra akuvel csokoloztal. Hatha annal meg lehet valami. De ha igazi nagy legeny akarsz lenni, akkor siman felveszed a plehpofat es csapod tovabb a szelet a csajnak. 19 eves csajok azert meg ossze vissza duni akar ak. Elneznek am ilyen lepeseket. Csak ostronold tovabb, hazudj neki, h csak az alkohol es nyomult rad a csaj. H tovabbra is ot akarod stb. Csak eroltesd kicsit a tempot, ha mar egyszer mondta h dugni akar, akkor dugd mar meg, ne huzd. Ha mazlid van ossze jon mind a 2 csaj.
2018. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!