Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek miért ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek miért ennyire létfontosságú a szex?

Figyelt kérdés

Mert pl én elvagyok nélküle is néha. Vagyos inkább nem hülyülök meg ha nem szexelek.


De a párom az kész katasztrófa. Szerintem minden percben szexelne. Ha nincs kielégülve tiszta bunkó velem, meg folyton baszogat h na mikor szexelünk stb. Aztán lehet nekem meg már ezért nincs néha kedvem.

De nem mindig tudunk. Mert még itt vagyunk anyoséknál. De mar csak kb 2 hétig szerencsére.

De elég sokáig itt laktunk. És ilyenkor is baszogatott h na nem szexelünk? Meg mikor.kap meg? És le szarta volna h kb ki látja.

Meg van egy 23 hós kislányunk is. Ugye tőle se lehet mindig....


Csak nem értem h miért ilyen meghatározó ez neki. Pedig dolgozik ő is. Az sincs h unalmában h itthon van. Meg szerintem szokott könnyíteni magán.



2018. jan. 3. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

A szexualitás alapvető emberi szükséglet.

Az étvágy és libidó személyenként változó, próbáljátok meg összehangolni.

2018. jan. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Néha én is elvagyok nélküle,de csak néha.
2018. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
ha nagyon akarok én is elvagyok nélküle, csak minek? úgy érezném, hogy elpazarlom az életemet.
2018. jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Ez van be mesélve hogy csak ez ami boldoggá tud tenni

Sajnos az ilyen emberek akik csak a testisegbe találják meg a boldogságot üresek

2018. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van egyforma szexuális étvágya...a baj akkor van, ha nagyon eltérőek...
2018. jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ő a férfi.Nálunk 5éves a gyerek és azóta a páromnak elég 2havonta 1szex én meg lassan megőrülök. A utolsó évben heti 3 maszturbálással vezetem le de az nem ugyanaz...40f
2018. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

A nőknek havonta egyszer van peteérése.


A férfiak heréiben másodpercenként 200 ondósejt termelődik.

2018. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exem is ilyen volt. Én az a fajta ember vagyok akinek fontos az összebújva filmezés, hajnalig tartó beszélgetés a sötét szobában és ehhez hasonlók. Vele nem lehetett, mert ha nem volt valami este akkor fogta magát és elaludt, ha meg volt valami akkor utána aludt el.

Aztán összejöttem egy olyan sráccal akivel hasonló hullámhosszon vagyunk.

Ez az egész libidó dolog emberfüggő, mint ahogy írták előttem is. Nem mondom, hogy szakíts vele mert ott van a gyerek, de ha nem tudtok megegyezni egy mennyiségben ami mindkettőtöknek oké akkor felmerül a kérdés, hogy eddig hogy bírtátok ki együtt?

2018. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!