Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok hozzá férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá férfiak ha a barátnőtök elmenne veletek night clubba?

Figyelt kérdés

Külföldön vagytok és hirtelen döntésként láttok egy night clubbot, ahova betértek. Itt nők táncolnak, vetkőznek, valamint persze van elvonuló szoba is...

A barátnődet nem zavarja hogy megnézed a csajokat. Néhány lány odajön táncolni, (melltartó nélkül) a barátnőd csak neveti, még ő mondja hogy a bugyijába tegyél már egy kis pénzt.

Kb 1-másfél órát nézelődtök, beszélgettek, majd szexeltek 2 órán át hajnalba, ami alatt végig kényeztet és végig élvezés közeli állapotban vagy...


Mit szólnátok egy ilyen éjszakához?


2018. jan. 3. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt már hasonló. Csak hazavittünk egy harmadik lányt is.
2018. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Álom kategória. Csak ilyen nem létezik.
2018. jan. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem egyszer voltam már a párommal night clubba. Élvezem, hogy élvezi.
2018. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak egy nő kell nekem amíg megfőzi amit szeretek
2018. jan. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint nem addig amig megfozi hanem mas csaj nem fog izgatni
2018. jan. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is úgy tűnik, ez egy kamasz nedves álma. A valóság az, hogy a vágyba belefér, de a szerelem monogám.
2018. jan. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Én mèg szembe is köpném a meztelen csöccs rázó riszáló lotyót.

23N

2018. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ez így megy akkor a csajomról kiderül, hogy van benne egy erőteljes biszex vonal. Ami jó! :D

Igazából forszíroznám is nála, hogy attól lett-e ennyire izgatott és vad éjjel, mert feltüzelte a sok meztelen csöcs és fantáziált róla, hogy milyen lenne hármasban, vagy szimplán rájött a fa széhség és azért tépett szép aznap éjjel.

2018. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem nem zavarna ha eljönne velem, csak fizesse ki ami fogyasztok
2018. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi a párommal nemrég voltunk tájföldön és együtt ültünk be egy night clubba illetve pingpong show-ra. Közben mellénk csapódott egy ír társaság és persze pár (meztelen) csaj. Szét rühögtük az agyunkat és dumáltunk, piáztunk na meg persze egy rakás pénzt otthagytunk. Mondjuk tök jót buliztunk, az igaz. Jó volt, hogy együtt éltünk át egy ilyet és nem kell miatta "sunnyognom/titkolóznom" Hozzá teszem én elötte sosem voltam night clubban és nem is hiszem, hogy fogok menni. Egyszerű lehúzásnal gondolom ahol iszol pár sört (darabját 3000ért) aztán nézed ahogy táncolnak. Mi értelme annyi pénzt otthagyni a semmire? Egyszer elmentem-megnéztem-jól éreztem magam, ennyi..
2018. jan. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!