Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogyan reagálnátok, ha a pasitok hármas szexet akarna 1férfi,2 nő felállásban?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Általában rosszul reagálnak, de bizonyos esetekben benne vannak. Csaja válogatja. Az én barátnőm szerencsére nyitott.
2018. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem már felvetette a párom, mondtam hogy felőlem oké, keressen hozzá csajt. Azóta se jutottunk ennél tovább :D
2018. jan. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon kell ezzel vigyázni, rosszul is elsülhet. Kell hozzá egyfajta erkölcsi szabadosság, majdnem azt mondtam, érzelmi sivárság. Annak való, aki nagyon biztos magában, nincs semmi vesztenivalója. Aki tud féltékenységet érezni, az ne próbálja. Az se, akit nagyon taszít egy másik (ebben az esetben) nő mellének, puncijának érintése, pláne izgatása.
2018. jan. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2 nem tudom az én asszonkám vagy-e, de az enyém is ezt csinálja. Jól tudja, hogy lányt leginkább csak a pár lány tagja tud hozni, ezért névleg beleegyezik, de nem segít. Ügyes.
2018. jan. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

A baratnommel volt legutobb es egy nekem tetszo pasival ...

Haaaat

Batorsagkeppen ittunk, de a vege az lett h a sracnak nem allt fel az alkoholtol. Alig emlekszik valamire, a baratnom natyon eroszakos es vad lett es o sem emlekszik semmire. En meg mindenre de nem volt 100% az elmeny.


En es a srac benne lennenk egy jozan remake-ben a baratnom meg bizonytalan :-)

2018. jan. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja ezzel azt akartam irni h reszemrol rendben lenne a dolog.
2018. jan. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5-6, minden világos, csak az nem, hogy te fiú vagy-e, vagy lány.
2018. jan. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#4 Nem a tiéd vagyok, az én párom (tudtommal) nincs itt fenn. :) Amúgy nem trükközök vele, nekem nem lenne bátorságom ilyenre felkérni lányt, azért gondoltam hogy ha ki akarja ezt próbálni felőlem mehet, de akkor intézze ő a nehezét, az ő ötlete volt. Amennyire ismerem amúgy előbb-utóbb tényleg megpróbál valakit beszervezni, szóval majd lesz valami. :D
2018. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már megbeszéltük, hogy lesz ilyen, én kíváncsian várom, izgat a gondolat.
2018. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már csak Ex pasi lenne!!!!

Párkapcsolatban Tabu a 3as

23N

2018. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!