Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Ha megvolt egy jo csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha megvolt egy jo csaj onnatol kezdve miert sz. Rjatok le?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Többet elmond ez a kérdés rólad, hogy ilyen ipsékkel ismerkedsz, akik miután megkeféltek, eldobnak.
2017. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha könnyű préda volt akkor másnak is az lesz. Egy-két patront megér, de komoly dolgot nem várnék tőle. Attól, hogy jól néz ki még nem lesz több, egy nőnek legyen tartása, ne kapjon rá minden farokra.
2017. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Miért nem inkább úgy kérdezed meg hogy f#szacsávók és nem fiúk!?
2017. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
#2 sajnos vannak olyan pasik is, akik akkor is csak megdugnának, ha hónapokig tartom magam. A skalpvadászok már csak ilyenek.
2017. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy hozzáteszem, hogy egy ilyen pasitól én sem akarnék semmi komolyat.
2017. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Az én esetemben egyből elvész az a bizonyos “tűz” ha két szép szó után leesik a bugyi. Tehát, ha te is így jártál, hogy könnyen szétnyitottad a lábad akkor ne csodálkozz, hogy “leszarnak”. Másrészt inkább legyél tisztességes nő és csak akkor szexelj, ha együtt vagytok az adott illetővel, mert kifejezetten kerüljük az olyan lányokat akik mindenkinek szétpattintják a lábukat. (btw nem minden esetben mivel szükség törvényt bont, de kapcsolat szempontjából nekem nem kellene olyan nő akin a fél egyetem átment)
2017. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Régebbi tapasztalataimból kiindulva fokozatosan:

1.Mert csak egy éjszakára kellett, nem kell komoly kapcsolat.

2. Kellene komoly kapcsolat, de nem ezzel a lánnyal.

3. Beszélgetni se tudok vele, ráadásul még az ágyban is gyenge.

4. Annyira részeg voltam, hogy azt se tudom ki mellett keltem fel :)

2017. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Provokatív kérdés!
2017. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak szimplán egy ostoba aki hagyja hogy a hülyék kihasználják és utána rinyál körömfestés közben hogy a pasik csak arra mennek.
2017. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos, ha hagyod magad megfektetni hamar, akkor ne csodálkozz. Ez általában mindkét félen múlik, ha a pasi a szexet szeretné, akkor nem fog várogatni, ha nem adod magad keres mást, ennyi.
2017. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!