Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Randi kérdés?! Valaki segítse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi kérdés?! Valaki segítsen választ adni erre a borzalomra.

Figyelt kérdés
December 26-án elmentem egy csajjal moziba.Régi ismerősöm volt.Tök jól alakult minden még csók is volt.Amikor kiértünk a moziból megkérdezte,hogy nálam aludhat e mert elment az utolsó vonatja.Mondtam is erre,hogy természetesen. Mikor már nálam voltunk csókolóztunk zenét hallgatunk( megdugni már nem hagyta magát). Reggel fél 11 fele keltettem, és azért mert úgy volt,hogy aznap is találkozunk,és,hogy legyen már ideje hazaérni meg stb. Kikísértem a buszig adott egy csókot,mondta majd ír. Utána mikor hazaértem már le voltam tiltva facebookon és a telefont sem veszi fel.

2017. dec. 30. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Szarul csókolsz, ecsém ;)
2017. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán egy kicsit összezavarodott.Hagyj időt neki,átgondolni a dolgokat.

Mondjuk ez a facebook tiltás 13 éves értelmi szintre vall,de hátha csak idő kell neki.

2017. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
megtalálta a feldarabolt hullát a fagyasztódban. örülj neki, hogy nem hívta rád a rendőrséget.
2017. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen Facebook tiltás a 16 éves éretlen, buta tinikre vall. Nem tudok neked mást írni.


"megdugni már nem hagyta magát"

A másik, első randi után megdugni?

Meg eleve, ha így gondolkodik valaki, hogy "megdugom", az nem éppen a romantikus randizós fiú benyomását kelti.


De a lány, biztosan éretlen, ha az elköszönésnél csókot adott, aztán meg letiltott. A másik verzió, hogy valami zavaros párkapcsolatokban lévő csajt fogtál ki és másnap, már egy másik manusz ágyában volt a lány.


Egyébként, megértem, hogy "borzalomnak" titulálod, mert ez az érzelmi hullámvasút, tényleg felkavaró. Engem, hasonló, még nem ért ilyen rövid idő alatt. Általában sokkal hamarabb kiderül, ha nem akarnak tőlem semmit a nők. Ha lesz második randi, akkor, meg sokkal több idő telik el, amire előjön, valami zavarba ejtő dolog (pl. hogy letiltanak szó nélkül, vagy kiderül egy hazugság, vagy előkerül a meglévő pasi).


Egy jó tanács, semmi hülyeséget ne tegyél, mert eléggé el lehetsz keseredve, főleg Karácsonykor történt mindez.


-egy 30 éves férfi-

2017. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A csajszi 21 volt én 23 vagyok. Eredetileg 27-re volt megbeszélve a találkozó csak áttette előre egy nappal.Meg beszéltünk olyanokat is még mielőtt nem találkoztunk hogy velem akarja tölteni a szilvesztert meg stb. Szóval nem is értem az egészet.
2017. dec. 30. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A fejébe nem látunk, nem tudjuk, milyen ember is ő. Talán hobbija így szórakozni másokkal, vagy meggondolta magát, esetleg más is van az életében rajtad kívül.


Csak azt tudom mondani, hogy nekem mi hibádzik a dologban. "megdugni már nem hagyta magát", gondolom ez azt jelenti, hogy próbálkoztál, de ő nem akarta. Én nagyon bizonytalan személy vagyok, naiv, ijedős. Eleve kicsit kellemetlenül érezném magam, hogy valakinél kell aludnom - egy férfinál, akivel romantikusabb irányba terelődtek a dolgok, elvégre randin voltunk. Engem őszintén elriasztana az, ha ő erre reagálván az első randi után az első adandó alkalommal meg akarna fektetni. Elriasztana és megrémítene, mert ilyen fajta vagyok, számomra túlságosan is gyors lenne, és mivel én szeretek lassan ismerkedni, ez a gyors tempó menekülésre késztetne. Ez egyszer megtörtént velem 16 éves koromban, a fiú első randi után meg akart csókolni (sose csókolóztam előtte), nekem ez túl gyors volt, így többet nem is akartam vele találkozni. Még azt is kellemetlennek éreztem, hogy beszéljek vele, pár napra rá minden kapcsolatot megszakítottam vele (no nem szó nélkül letiltottam, hanem elmondtam neki a problémámat). Jelenleg még szűz vagyok, így nekem ez az első randi után szex nagyon érzékeny téma, talán csak ezért reagálnék így egy hasonló szituációra. Azt tudod, hogy ő szűz-e? Mert ha igen, ez akár egy ok is lehetett.


Ezeket félretéve, ha rögtön az első adandó alkalommal meg akarna fektetni az adott fiú, úgy gondolnám, talán csak ennyit akart, talán szexre kellek neki, talán ha összejönnénk, nem várná meg, amíg én kész nem vagyok rá és akarom is. Nem feltételezem, hogy ilyen vagy, de nekem ezek biztosan az eszembe jutnának egy ilyen helyzetben.


De nem biztos, hogy a leírtakból bármi illik rá, én csak magamból tudok kiindulni.

Bocsánat, hosszú lett! De remélem sikerült rávilágítanom egy lehetséges problémára :)

2017. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szimplán éretlen és nem tudja mit akat. Szerintem azt sem tudja ki ő. Az embetekkel sem tud bánni. Mit tud ez egyáltalán? Szép? Mondjuk az nem tudás, hanem testi adottság, ami egy rajta kívül álló dolog. Szóval semmit nem tud lényegében.

Ezért kerülöm a fiatal lányokat. Velem is elhátszották már ezt a letiltós hülyeséget.

Szarba se nézett téged, ha képes volt letiltani.

2017. dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!