Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Partner visszajelzése alapján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Partner visszajelzése alapján milyen vagy az ágyban?

Figyelt kérdés
Miket mondtak rád?
2017. dec. 30. 12:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Pl:

“ugy megb*sztál, hogy bedugult a fülem”

2017. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A jelenlegi párom szerint egy istennő vagyok az ágyban, exem szerint egy mocsok dög. :)

20/n

2017. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

2:

Ez a faszi ksh.hu-s e-mailcímről irogatott neked?

2017. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az "imádlak" szót már rengetegszer hallottam és persze rengeteg egyéb dicséretet. A szexuális kultúrámra sosem volt panasz, rajongott a velem töltött együttlétekért minden barátnőm. Persze itt mindenki mondhat bármit, úgyhogy nem akarom magam túlfényezni. De ami valamilyen szinten mindig növelte az egóm, hogy több szakítás után is előfordult, a volt barátnőim kérleltek, hogy legalább csak szeretkezni járjunk össze. 30F
2017. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A partnerem szextigrisnek hív időnként, remélem bóknak szánja. :)
2017. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Voltak pasik azt mondtak, legjobb szex volt ! Hogy szenvedelyes vagyok! Es fantasztikus volt! Az oralra mondtak meg, h legjobb! ......... de azt mindegyik pasi azt mondta legjobb oralt tolem kapta es senki nem tudta egybe .... aztan mar unalmas! Sztem mindegyik ezt mondja, hogy elhidd, h jo vagu es megtartsanak szexpartnernek ha ugy adodik...................
2017. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
“Mocskos kis vadmacska”
2017. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem az öndicséret büdös.Én nem írok ilyet mint az előttem lévők,de mindig én szakítottam a kapcsolataim szinte 100%-ában. Vagy nem jött össze valakivel,vagy nem akart elhagyni ha már összejött. Nem feltétlen arról szól 1 kapcsolat hogy milyen teljesítményt nyújtunk az ágyban,hanem hogy érezze a másik hogy pont hogy nem várunk el semmit tőle az,hogy lehessen önmaga.A szex a másik testének a felfedezéséről szól,nem a teljesítményről.A szex nem sport ahol teljesítményt kell nyújtani.Pont ettől fél sok ember hogy vajon elég leszek neki? Főként a szűz lányok,és fiúk.Épp hogy azzal lehet bármit megcsinálni az ágyban aki szeret minket,így nagyon fontos az érzelmi rész is. Azt a szexuális vágyat nem lehet kielégíteni ami nincs. Sokan itt kérdezgetnek dolgokat amit a párjuktól kellene az első 1-ütlét előtt.Letisztázni ki mit szeret,mit próbálna ki. Annál jobb 1 szex minél nyitottabb a 2 fél.Minél több,minél színesebb a szex.Minél többféleképpen tudjuk élvezethez juttatni a másikat.Hisz honnan tudja valaki hogy nem élvezi,ha soha nem is próbálta? Ez lehet persze vad szex,lehet romantikus,erotikus,vagy vegyítve,partnertől és magunktól függően. Nem attól fogy jó lenni 1 szex ha agyon b.a.s.s.z.u.k. a másikat és azt mondja sosem basztak még így meg,hanem ha azt mondja szeretlek. Ezzel kb. úgy mindent el is mondtam.
2017. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem volt meg panasz, sot a kedves pletykak, amiket az exek elterjesztettek, is azt mutatjak, hogy "egy szexistenno" vagyok. Ezert aztan minden barom lepten-nyomon meg akar dugni. Egy ido utan nagyon irritalo.
2017. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!