Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Többnyire a férfiak az esti/éj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többnyire a férfiak az esti/éjszakai szex-zuhany páros után hallgatni és aludni szeretnének? Zavarhatja őket, ha a partner fecseg, kérdez, akkor ébred fel igazán?

Figyelt kérdés
2017. dec. 18. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, én szeretek utána beszélgetni. Ha viszont objektív okokból fáradt vagyok (korán keltem, sokat dolgoztam) akkor sajnos biológiailag nem vagyok rá képes.
2017. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, igen.

Egy rövidebb, csendes beszélgetés belefér, de hogy akkor kezdjen el fecsegni mindenféléről...

Hát....

2017. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ezt pont férjem műveli-

Nekem csendre pihenésre és egy cigire van igényem :)

2017. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legalább negyed órát olyankor hagyd aludni, addig próbálj csendben maradni.
2017. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Többnyire szerintem igen, de az én párom mindig vevő társalgásra velem, lelkizésre, mindenről lehet vele beszélni. Bármennyi az idő, vagy ilyesmi.

Ilyenkor még hoz is egy pohár bort, és csak csacsogunk, csacsogunk..csacsogunk.

2017. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha a barátnőm beszél hozzám stb, de ugyanúgy bealszok:) ő nem haragszik érte, csak akkor nem aludnék be ha egyből fogjuk magunkat és sétálunk vagy ilyesmi, ha ülök,fekszek akkor nekem fél óra KO :)
2017. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak eszembe jutott... Változó, hogy én dumálok vagy alszok. Többnyire úgy van, hogy ha előtte én aludtam, akkor felébredek...ha meg fáradt voltam, akkor bealszok. :D
2017. dec. 18. 12:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell betömni farokkal a nő száját, hogy csendben dolgozzon. 😊
2017. dec. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
van, hogy átdumáljuk az egész éjszakát, van hogy elsülés után szinte abban a pózban bealszunk...
2017. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!