Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A félre kefélést miért bocsátj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félre kefélést miért bocsátják meg?

Figyelt kérdés

1. A megcsalt tulsagosan szerelmes a megcsaloba

2. A megcsalt annyira nem szerelmes, ergo annyira nem is erdekli mit csinal a masik fel

3. A megcsalt egy okor, akit siman hulyenek lehet nezni

4. A megcsalo egy olyan sztorival all elo, ami alapjan nem kivitelezhetetlen a megbocsatas.

?



2017. dec. 30. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
5. A megcsaltnak nincs hová mennie, így muszáj lenyelnie ezt a békát.
2017. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Vannak gyermekek és ő miattuk....
2017. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ramone ***** válasza:
Mert vannak jellemileg gyenge emberek akik lenyelik csak hogy mellettük maradjon a partner
2017. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gyerekek miatt
2017. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
van aki lazábban kezeli ezeket a dolgokat, és nem annyira haragtartó alkat ezért könnyen túl tud lépni szinte bármin.
2017. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Engem csalt már meg a feleségem, de megbocsájtottam.

Kb a következők voltak az okok:

1.Régóta vagyunk együtt, szal úgy voltam vele, hogy ennyi idő alatt belefér ennyi.

2.Szintén emiatt most nem akartam a cirkuszt, elválni, eladni a házat, gyerekeket hétvégén látom csak stb.


Szar ügy, nem olyan egyszerű.

2017. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a megcsalás akár lehet egy jel is. Azaz hogy a kapcsolat kezd kifutni. Szimplán meg kell beszélni, befoltozni a dolgot ha még menthető és nem egyből a válásra és szánalmas sértödésre hangsúlyozni a dolgokat.
2017. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Aki elnézni a megcsalást az egy birka, szánalmas ember. Engem is megcsalt a volt feleségem, de el is intéztem a sorsát. A családi házunkat és a két autónkat amit ugye én vettem, azt a szüleim nevére írattam direkt anno. A házból kidobtam és mehetett a szüleihez lakni az egyszobás lakásba. A gyerekeket nem engedtem, hogy elvigye és a bíróság is nekem ítélte, mivel az egyszobás lakás nem megfelelő öt ember számára. Mellettem nem kellett dolgoznia, mindene megvolt, most meg szaros 140 ezer forintért melózik egy irodában és abból is a 40%-át fizeti gyerektartásra. A gyerekeket 2 hetente láthatja, jelenleg depressziós, meg össze van omolva lelkileg. De hát így jár aki félrekefél...
2017. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ramone ***** válasza:

ma 13:21


Pacsi

2017. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
na igen, egy ilyen iromány után nem is csoda hogy megcsalt a párod. Beteg egy elme vagy.:D
2017. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!