Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek a megcsalások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a megcsalások hány százalákát bocsátják meg?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Keveset, mert tapasztalatom szerint, kevés derül ki.
2017. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, erre aztán senki nem tud még valamennyire megközelíthető választ sem adni.

De gondolj bele: van aki megbocsájt, aztán kiderül, valahol mélyen mégsem tud és csak vége a kapcsolatnak.


De olyan is van,hogy megbocsájt a megcsalónak, de sosem fogja tudni elfelejteni,kelélő alkalommal pedig ismét előtör belőle.


Szerintem a megcsalást igazán megbocsájtani nem lehet.

2017. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
úgy értem, ahol kiderül konkrétan, és együtt maradnak a felek annak ellenére
2017. febr. 2. 19:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben (negyvenes korosztály) kb. 50%. Szoros a baráti kör, mindenki tud mindenkiről mindent, úgyhogy a kisebb megcsalásokról is lehet tudni... csak akkor nem maradtak együtt, ha 1. a megcsalás komolyra fordult, tehát az új partnerrel párkapcsolat alakult ki, de ott a megcsaló fél hamar lezárta a házasságát és (idővel) összeházasodott az új partnerrel 2. ahol a megcsaló nagyon hosszasan és látványosan csalta a párját, gyakorlatilag a szeme láttára.

A futó kalandok elkövetői a mai napig együtt vannak a párjukkal, sokéves házasságban.

2017. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem 0!!!Nem lesz a Földön még egy olyan marha mint én!!!!
2017. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Robert, a texasi ingatlanos vacsorázik a nejével a hustoni vendéglőben, amikor hirtelen odapenderül egy fiatal vörös lányka, ad egy puszit Robertnek, és vidáman annyit mond: - Hi Bob, meet you tomorrow!

A nej fölháborodottan: -Ki volt ez?!

- Hát édesem, ha már így lebuktam, akkor nem alakoskodom, ő a szeretőm.

- Te rohadt alak, és ezt csak így a szemebe mondod?! Mit képzelsz, ezek után egy percig sem maradok a feleséged! Holnap beadom a válókeresetet!

- Rendben, de akkor ugye tudod, hogy a nyári yachtkirándulások az Antillákra elmaradnak, és a nyaralóba se mehetsz ezután, no meg a téli thaiföldi kiruccanásoknak is lőttek. A Merci kucsát pedig visszakérem.

A nő visszaül, és ráncolni kezdi a homlokát. Közben a szomszéd asztalhoz, ahol barátjuk, Michael ül, odalibben egy csinos barna, és egy csókot nyom Mike szájára.

A feleség megkérdi: - Hát ez meg ki volt?!

- Ja, az Mike szeretője.

A feleség lebiggyeszti az ajkát:

- A miénk csinosabb.

2017. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolso,viccnek jo volt,de az esetek keves szazalekaban bocsat meg a feleseg csak amiatt,h a ferje dusgazdag...

Inkabb azert,mert meg szereti,meg akarja probalni ujbol,ad meg eselyt neki.Talan a gyerekek miatt,talan mert fel egyedul maradni,vagy ki tudja...

2017. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Steve G. Paul válasza:
Ami kiderül abból szerintem jó sokat. Aztán a következőt, meg az azután következőt egyre kevésbé.
2017. febr. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
túl sokat
2017. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!